Prosto z Supertestu: Tiger II P

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz

Nie robimy klonow? O RLY?

O-k

Co ciekawe, jeśli to wprowadzą to oba czołgi tj. KT 7tier i VK 45.03 mają rację bytu imho. Otóż VK, który posiadam, ma całkiem niezłą dynamikę jak na HT. KT będzie ciężki i powolny, ale za to z pancerzem.

Grzyb

te WG mysli że ludzie są coraz głupsi? jak to tiger II na 7 tierze… no ja dziękuje. Tylko działko z tygrysa jedynki z gorszą szybkostrzelnością ale proszę spojrzeć na celność.
I nie wiem dlaczego nie wpisali jaki pancerz z tyłu wiezy i korpusa przecież wiadomo że tak jak w tigerze 2… te WG to ma pomysły na premki ja nawet bym na to nie wpadł SERIO !!!

Tomek

Pochwalić należy próbę, wprowadzenia niemieckiego HT bo na tą maszkarę Lowe to patrzeć nie mogę. Tylko nie rozumiem dlaczego kolejny mało użyteczny 7T skoro mamy formułę 4, 6, 8, 10 grania turniejowego, twierdz, cw i wszystkiego co wiąże się z rywalizacją poza randomem ?
Osobiście kiedyś nabyłem IS 2 Berlin 7t- czołg nawet spoko ale stoi i się kurzy bo na 7t jak to na 7t nic się nie dzieje, poza pomidorową serwowaną dość często.

asss

Przecież to zwyczajny tygrys II ale na VII z 8.8 .
Zastawiając się nad jego przeciwnikami czyli t29 będzie on bardzo dobrym czołgiem.
Kto grał Tygrysem I wie że jego pancerz nie jest za dobry ale za to działo jest cudowne jak na VII tier. Ta premka to będzie Tygrys I z pancerzem z Tygrysa II na VII tierze.
Jeśli ktoś dalej nie widzi potęgi tego połączenia to niech sobie zobaczy pancerz tygrysa II.
Doświadczony gracz po prostu wygra 1 vs 15. Boję się co będzie kolejne, wychodzą coraz potężniejsze premki, IS-Prototype ? Pancerz z Isa-3 na VII?
PS: Bardzo ważne ! Ludzie grający niemieckimi ciężkimi będą mieli w końcu porządną premkę do expienia załogi.

Bart416

No nie do końca taki Tygrys I z pancerzem Tygrysa II, bo… Tygrys I ma niesamowitą szybkostrzelność, a spójrz na dpm tego Tygrysa Premium.

Notabene… To jest chyba jakiś żart. Najlepiej niech zrobią wersje premium wszystkich pojazdów.

wielorybwacek

czyli „Jak pozbyć się gównianej wieży z pojazdu premium (45.03), bez wysiłku z tworzeniem nowego modelu, przy okazji zarabiając piniondz 😀 Jak nic mają jakichś nowych szpeców od marketingu wyznania handlowego 😀