Czy polskie czołgi wciąż mają szansę trafić do World of Tanks?

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Buffallo

Jednym jedynym problemem dlaczego polskie drzewo nie powstaje to to że Polska była i jest biedna jakbyscie nie zauwazyli to w okresie przed i po 2 wojnie światowej mieliśmy mało czołgów jedynie jakie mielismy to małe czołgi bo nie było nas stac na większe wiekszy czołg większy koszt a czołgi które były i sie poruszały były wyposarzone w działa maszynowe i działa niewielkiego kalibru wiec gdyby one były wprowadzone do gry w takim stanie w jakim były w prawdziwym zyciu nic by nie zrobiły i dlatego WG kombinuje na zbalansowaniem i dopasowanie parametrów dział i innych rzeczy i tez nie mammy wiecej czołgów niz do 4 tieru WG stara sie abysmy mieli swoje drzewo a nie europejskie ale czołgi których mamy najwiecej to czolłgi od 1 do 4 gdy dalem bedziemy tak narzekac na ciagłe odsuwanie przez WG polskiego drzewa to morze sie będą bardziej starac do mnie może byc europejskie drzewo byle rzeby było

zlosnik102

Uważam, że WG źle postępuje z Polską społecznością ignorując ją. Obiecują i nie dotrzymają słowa które dali publicznie. To stawia WG jako nie rzetelną firmę i nie słowną w stosunku do Polskich graczy. Zasłaniają się tym, że nie opracowali drzewka Polskiego do X Tieru, lecz co z tego mogliby wstawić to, co już opracowali i z czasem dołożyć resztę tak jak to już wcześniej robili w innych drzewkach rozwoju w grze. Wiadomo Polska armia opierała się głównie na lekkich, średnich i niszczycielach czołgów choć i były projekty ciężkich czołgów. Wiadomo też że większość czołgów pochodziło z innych krajów, lecz też Polska modernizowała te czołgi i unowocześniała u siebie mając Polska licencje pozwalająca na to byśmy sami mogli te czołgi produkować i modernizować dla Polskich potrzeb. Nie istotne jest to, że to by były klony, czy to Rosji, czy innych Państw. Ważne, że to by były czołgi polskie, na którą czeka bardzo duża rzesza ludzi w Polskiej społeczności w tym i ja. Dlatego nie rozumiem postępowania WG jeśli by dołożyli te wszystkie czołgi, które były i są w armii Polskiej to już dawno by to drzewko wyszło i byłoby po kłopocie. Przecież Polska armia ma czołgi i to kupione które były i są oraz służą w Polskiej armii nie ważne, czy to od Rosji, czy innych Państw. WG powinien się zastanowić co tak naprawdę chce, bo jak dla mnie to gada bzdury odnośnie Polskiego drzewka do WOT i zakrywa się nieuzasadnionymi opowieściami o tym że chcą oryginalne nacje zrobić tym bardziej że większości nacji są tak zwane klony gdzie nie spojrzysz, na jakie drzewko to znajdziesz klona innej narodowości. Dlatego co im szkodzi zrobić to samo z Polskim drzewkiem w WoT przecież powinna się liczyć dobra zabawa a im więcej nacji tym więcej zabawy i zarobku dla WG w tym kierunku powinni iść moim zdaniem a nie z tym podejściem co teraz robią.

zlosnik102

Witam ja już od dawna przestałem wierzyć WG odnośnie do Polskich czołgów te ich obiecanki już nie robią na mnie wrażenia. To tylko robienie Polskiej społeczności w trąbę od bardzo dawna i sugerowanie, że Polska społeczność jest dla nich bardzo ważna może nie tak społeczność jak ich kasa. Myślą, że wrzucą dwa zdjęcia czołgów i powiedzą przecież pracujemy nad tym, ale to lub tamto i latka lecą. Lecz zapominają o konkurencji ona nie śpi i prędzej, czy później większość graczy pójdzie tam gdzie Polska społeczność jest doceniana i w dużej mierze brana pod uwagę producenta gry. Który zdaje sobie sprawę, że chcąc mieć graczy trzeba dla nich coś zrobić, a nie tylko łupić kasę. Gram w te grę od samego początku bety i jestem bardzo zawiedziony z powodu pyszałosci WG i ich obiecywania oraz robienia w konia społeczności. Teraz gram rzadko z tego powodu, że ta gra straciła dla mnie sens i z tego powodu, że WG ma gdzieś Polsko społeczność już nie mowie, ile zainwestowałem w tę grę z myślą, że może kiedyś zobaczę tam Polskie czołgi, bo wiadomo chcąc, żeby gra się rozwijała to trzeba w nią inwestować. Ale przekonałem się, że już nie warto, bo WG ma cię w wielkiej D……e. I dla tego Mówię ze swojego doświadczenia szkoda kasy na tę grę, tym bardziej że za to kasę można dużo lepsze rzeczy kupić niż to.

Dlatego apeluje do Polskich graczy w WOT opanujcie się i nie wywalajcie kasy w błoto, bo szkoda waszych pieniędzy, żeby tylko WG zadowalać.

Pluskwiak

pff oni już dawno po prostu zadeklarowali że będą Polskie czołgi, jeśli by to odwołali to uuuuu tyle hajsu tyle graczy w ***** i cały misterny plan w *****. A musisz wiedzieć że Polacy to całkiem pokaźna (jedna z większych) społeczności tej gry poza ZSRP

anonim

obiecujcie dalej a pro po kiedy czołgi włoskie