Murazor o buffie pojazdów premium

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
edzio

extra

Nizagol

Co Oni tam piszą o Panterze 88 , „zmieniliśmy parametry wertykalne działa … by były identyczne z Panterą II” ale Pantera II ma gorsze działo, czy to znaczy nerf ? w zamian za te śmieszne 100 KM? wolę moje działo…

ZbuntowanyXavi

pantera II i pantera 88 mają to samo działo długie 88 …

Alien

A czy cena T34-3 jest adekwatna do tego co ten czołg prezentuje na polu bitwy? No nie tak więc dlaczego jest taki drogi jak jest gorszy od Superpersa?

Ghostlybreath

Lepsza mobilnosc penetracja i dmg. Z czym jest niby gorszy?

Qwert

Czegos nie rozumiem. Na stronie wota w artykule o aktualizacji 9.17, wz111 mial dostac wzmocniony pancerz, parametry dzial i mobilnosc, a tutaj według Murazora pancerz zostanie osłabiony?????

siarqens

A gdzie IS6? Dajce chociaz 190 peny

Raxi34

Dajcie mojemu super pershingowi więcej penetracji do 190 i żeby był bardzo szybki do 45km/h

Anonimowo

IS6 po przeróbce do HD jest praktycznie nie przebijany z przodu, jak zwykle scumrade tank magiczny pancerz…
WZ-111 nie potrzebował buffa do mobilności, a lepszej dolnej płyty którą przebijały 6 tiery, jest to olbrzymi weak spot, jeżdżący ammorack, ewentualnie buffa do Peny.
FV4202 to porażka w zarobkach, nic te -10% zarobków nie zmieni, gdy pociski są tak drogie za tan niewielki dmg.

Bart416

Z buffem do IS 6 muszę się zgodzić… Kiedyś łapał w wieżę od T34, a teraz? A gdzie tam! Jakiś czas temu się odbiłem Ferdynandem od jego wieży. What the fudge?
A co do artykułu, cieszę się, że chcą poprawić wychył działa Pantery i Lwa. Panterka, nie bójmy się tego powiedzieć, ma naprawdę słabą depresję i elewację armaty, co jest niesamowicie uciążliwe. U Lwa może i te 8 stopni jest wystarczające, ale policzki łapią dosłownie wszystko… Zobaczymy jak to będzie wyglądało w rzeczywistości 🙂

12qt

mhm, mój Is-6 jakoś wpuszcza. Jak trafiacie na baranów to nic dziwnego że nie przebijają.

Anon

Mhm, troche wiecej pancerza i mobilnosci to OP-6 bedzie mniej OP 🙂