War Child w sklepie premium – kwesta

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
K4MP3R

20 zeta mnie nie zrujnuje, więc wsparłem. WG jest jakie jest, ale też wspiera różne cele, finansują muzea broni pancernej i renowację pojazdów. Pamiętajcie że nie są organizacją charytatywną tylko firmą nastawioną na zysk. Robią wiele rzeczy które mnie wkur***ją, ale tą akcją akurat miło mnie zaskoczyli 🙂

Gulasz

Też kupiłem ale i tak nie dam na czołg bo wolę jak są te “klasyczne” oznaczenia. Tak czy siak za te 20 zeta jakiś dzieciak zje ciepły obiad czy cuś. 🙂

Paweł Broda

Ręce opadają.

GuardianW

Co niektóre organizacje powinny stanąć przed sądem. Np. ostatnio pewna organizacja wynajmując statek, sprowadziła i nadal sprowadza, nielegalnych imigrantów (bandziorów).

Facet

Oni już wszedzie kasy szukają , ale z tym że na pewno u nich ma koncie musi się zgadzać 😀 … Niedługo wyexpisz czołg ..będziesz chciał nową wieże, działo – tylko w slepie premium …w taką stronę to idzie

Koleś z Postala

********* teoria spiskowa. Opowiedz mi o niej więcej 🙂

życzę powodzenia

dobrze mówi polać mu,a tak serio to ciekawe jaki % WG weżmie z tego dla siebie na ” drobne potrzeby ” np. wyposażenie lepianki na Cyprze?

Koleś z Postala

“Całe zyski netto ze sprzedaży tego zestawu zostaną przeznaczone na pomoc War Child w ich działalności na całym świecie.”

Nie trzeba chyba więcej tłumaczyć. WG na pewno “zarobi”.

Tomek

Nowa akcja charytatywna WG ? Kup emblematy z których cała kasa pójdzie na dzieci ? Na **** mi emblematy ? Dajcie nowego francuza ML z którego 50% pójdzie na dzieci KUPUJĘ NA PNIU !!!

Facet

Dokładnie tak !

Kojot

*******… farmazony.Jeżeli wspierasz finansowo jakąś organizację powinny ci wystarczyć podziękowania.Jeśli oczekujesz czegoś w zamian jesteś zwykła gnidą.

Tomek

Czytaj ze zrozumieniem gnido…