Buff dla AMX M4 mle. 49

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bostman

wiesz co Lowe bafa powinien dostać do ładowania armaty zamiast 10 sekund to 9 sekund i silnik by dali mocniejszy tak o 100 lub 150 koni + to by wystarczyło

Racuch

Zgadzam się, buff do przeładowania i silnika byłby lepszny niż do pancerza. DPM Lowka jest po prostu beznadziejny, szczególnie teraz gdy nowe premki już mają 2k DPM bez modułów.

12qt

no cóż, ale żeby nie trafiać działem Lowa trzeba mieć Parkinsona 😛 nim się gra specyficznie ale satysfakcja jest 🙂

Truth is God

Na moje to Powinni zmniejszyć Lowe opory dla gruntu. Ponieważ ma on szerokie „opony” i mało hipotetycznie powinien wtapiać się w glebę. Rof też by mogli zwiększyć lecz pewnie wtedy zmniejszyliby zarabialność tego czołgu? Denerwuje też częste uszkodzenie silnika po penetracji przedniej blachy, co jeszcze bardziej spowalnia tego żółwia.

Rolo

To że ma szerokie 'opony’ wpływa na zwiększoną przyczepność i stabilność a co za tym idzie, zwiększone tarcie/opory gruntu.

Truth is God

Właśnie nie. Myślisz że Lowe na wąskich gąskach byłby niej stabilny? Przecież ich rozstaw daje wystarczającą stabilność! Patrz szerokość opon w f1. Albo przypatrz się eskimosom którzy aby nie Zapaść się w zaspę używają bardzo szerokiego obuwia. Szersze gąski – mniejszy opór na grunt. Większe pole na rozejście się ciężaru na grunt. Masa czołgu wpływa na szerokość gąsek aby zniwelować wbijanie się podwozia w grunt stosuje się szersze ogniwa maus, t95, e100, kv-1.

Racuch

Buff’a do pancerza to potrzebuje Löwe a nie M4 49. 😀

stud3nt

Na Lewku „naprztykałem” ponad 1000 bitew, od wielu miesięcy stoi w moim garażu w stanie zakonserwowanym – ogołocony z załogi, bez modułów i consumabli. Gdyby był mod dodający plandekę, to bym mu ją założył 🙂

Maszynka jest teraz zwyczajnie niegrywalna. Zalety ma dwie: dobrą celność i penetrację. Poza tym – nic. Mobilność/zwrotność, pancerz, obrażenia, ROF, kamuflaż – to wszystko jest na bardzo niskim poziomie. Po zsumowaniu wad i zalet wychodzi kombinacja, która zupełnie nie sprawdza się na współczesnym WoTowym polu walki zdominowanym przez szybkie maszynki o dużej sile ognia wspomaganej goldem (i czasem – pancerzem, jak w przypadku ruskich medów).