Aktualizacja Piaskownicy

Znowu testy Piaskownicy? Serwer testowy „Piaskowica” zupdate’ował swoją bazę danych. Wprowadzono dodatkowe zabezpieczenia, zamknięto pełny dostęp wszystkim użytkownikom portalu, forum i serwisach partnerskich, nawet niektórym użytkownikom. Prawdopodobnie w najbliższym czasie ruszy druga faza Sandboxa.
 
P.S: Każdy kto grał w pierwszą wersję piaskownicy może zagrać i w drugą wersję 😉

Też taka ciekawostka od naszego Insidera z Mińska. WG miało pomysł na jakiś krótki tryb halloweenowy, ale z niego zrezygnowano (przyczyny są nieznane) – ponoć miała być do tego zrobiona specjalna „spooky” mapa i inne bajery.

clghambxyva

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

 1. Jager pisze:

  Wystarczy zobaczyć filmiki jakie kolwiek z ruskim na ytube śmiech na sali….

 2. Jager pisze:

  Wielu graczy odejdzie są dużo prostsze rozwiązania choćby podział na grupy z wn8 gracze z wyższym wn8 powinni grać na równym poziomie np od 2k-3k dmg na jednym poziomie tzn fiolet z niebieskim zielony z żółtym idt.grało by się dużo lepiej czasem wystarczy odrobinę pomyśleć. ..co z czolgami premium za żywa gotówkę mamy strzelać po 150 pen?owiane się z mizszymi zarobkami…czy naprawdę tam są sami pustacy. …?testerzy większości niebiescy fioletowi dostali zaproszenia grę robią podług swoch wymogów a co z resztą? ?można tu dużo wymieniać. … rusek pierw robi później myśli. …

 3. Jager pisze:

  Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. … to proste….

 4. Anonim pisze:

  Po prostu skonczymy grac w wot raczej straci sporo gracz….

 5. Karakan Kaczyński Śmieć pisze:

  Po ***** ta piaskownica naprawde już robią z wota taką instytucje jak kościół

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.