Wydarzenie “Najlepsi czołgiści” – bądź lepszym na randomie!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
100maciek

Przy tym RNG to ciężko zrobić 5 dobrych bitew pod rząd. (no może poza fioletami 😉 Czyli jak zwykle szary gracz nie ma czego szukać 🙁

dreew

Wszystko fajnie, ale skąd ściągnąć tego moda do statystyk, wie ktoś może??

Anon

Heh, Typ 59 jako glowna nagroda … Niestety ten czolg dobre dni ma juz dawno za soba, teraz to jedna z najslabszych, o ile nie najslabsza premeka T8 🙁

Ktosiek

no chyba nie?

Ruda_Foczka

bez art <3 <3

100maciek

wydarzenie niedostępne dla art., lecz to ich nie wyeliminuje 🙁

ARGONAUTKA

No to na randomy 😛

Szmitu

Nie rozumiem tej zasady:
“Jeśli pojawią się sytuacje, w których gracze z rozmysłem ustawiają bitwy w celu zwiększenia statystyk swojego zdobytego doświadczenia bazowego, wyniki takich graczy/grup zostaną wyzerowane dla wszystkich pojazdów którymi uczestniczyli w wydarzeniu, niezależnie od tego, którym pojazdem rozegrali ustawioną bitwę. Mogą również zostać nałożone inne kary zgodnie Zasadami gry.”
Czyli, jeśli np. zrobię sobie nowe konto i będę mieć z jakieś 2000 Wn8, to to się nie zalicza, czy jak? Proszę o dokładne wytłumaczenie. Z góry dzięki.

PS
A tak poza tym to nawet całkiem fajne nagrody są, to chyba pierwsze takie wydarzenie.

Kiteł

Pewnie chodzi o gry w plutonach, zwykle w późnych godzinach. Wchodzi 5×3 graczy w nocy i nabaijają sobie wyniki grą “zespołową”

kormax

Czego tu nie rozumiesz. Dokładnie jak Kiteł napisał. Chodzi o ustawki na podobieństwo tych z trybu Rozwałka. Zbanowali kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt osób z topowych klanów. Wskaźnik wn8 czy nowe konto nie ma nic do rzeczy.