Informacja o banach za nielegalne mody w WoT

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PirzonyWG

A dla mnie to “ch…jnia”. Właśnie dostałem bana a korzystałem tylko z aimbota na lajtach. Jak jadę każdym innym czołgiem to lajty objeżdżają mnie na automatach, 5 sek. i po TD lub HV… A po dyskusji w klanie i zgodnie z moimi odczuciami… po prostu JA NIGDY NIE ZAPŁĄCIŁEM WG ANI 1gr – i to jest pwód. Zapytajcie graczy którzy płacili za premki, czołgi itp. czy dostali bany…. – no comments

krzysztof

no to jestes w bledzie ja kupuje premkeco miesiąc i dostalem bana na tydzien!!!

HooliganS

Wprowadzenie pluginów sprawdzających graczy pod względem nie legalnych modów = koniec wota! Sam używam modów do wota, bez tego nie wyobrażam sobie gry, jestem typowym graczem który gra dla przyjemności nie e-sportowo, jeśli dostane bana to skończę po prostu grać w te grę i tyle, jest wiele fajniejszych gier od wota, które pozwalają na fajne spędzenie wieczornego czasu.

Anonim

Wszystko zalezy od tego jakich modow uzywasz. Aimboty (jakiekolwiek boty) / lasery / czas przeladowania nad czolgami, zniszczone obiekty, slady pociskow artyleryjskich, podmiana modeli czolgow na modele kolizyjne …. tego typu mody niszcza gre dla pozostalych graczy. Jak uzywasz hit logu / xvm-a / battle assistant-a to nie daje cie nieuczciwej przewagi nad wrogiem wiec nie ma problemu.

Tutaj masz swietne przyklady co daje nieuczciwa przewage: https://www.youtube.com/watch?v=IhrV-aFSn6E
https://www.youtube.com/watch?v=ot3NXPYRU4E
Oraz seria ‘exposed’: https://www.youtube.com/watch?v=1BQxp930lmI