Prosto z Supertestu: Chrysler K

  • yk3buvbvbda
  • 8g7o_rlogjs
  • xmrtiyrggqi
  • wm9zp2ityx4
  • prog8fdknfy
  • do93tomapb4
  • 2zlrn1pvkn4
  • jg7mlw0t6kw
  • 1
  • 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

6 komentarzy
KFILIP111

Kogoś do cholery popieprzyło… Ten czołg ani sidescrap, ani tankować na wieże nie idzie, ani peny (chyba, że będzie MM +1)…

I NAJGORSZE: On najpewniej będzie w wersji Grad Finals

LeW

ani pograć tym na wieże, ani na sidescrapa…

Janusz

T26e5 będzie znacznie lepszą premką. Ta po mimo 20 km/tonę czyli całkiem sporo ma to słabe działo z t32 198 peny.

Bri

Wolny czołg wieżowy z wieżą z tyłu i brakiem depresji działa? Count me in!