9.16 – odzyskiwanie pojazdów i załogi

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stary

Dokładnie tak jak pisze aaaaa *uj z takiego odzyskiwania. Kiedyś jak potrzebowałem mamony sprzedałem htc stuga i te wszystkie złomy dawane za darmo i teraz jak już mam prawie wszystkie czołgi podstawowe i chcąc zacząć kolekcjonować premki ****. WG mimo ze poczyniło pewne kroki zeby poprawić swój wizerunek daleko jeszcze do uczciwej firmy. Co im z tego ze sprzedałem kiedyś 112 bo była smieciem a teraz po patchu staje się grywalna ze mi go oddadzą za srebro jak wolą dać go do sklepu premium i zebym placil jeszcze raz. Widać ze dynamiczy rozwój AW i WT dał im do myślenia ale jeszcze długa droga przed nimi zanim zaczną grać fair

Bart416

Czyli np. takie niskotierowe lolki też będzie można odzyskać? (człowiek był młody i głupi, więc sprzedawał te małe pojazdy)

12qt

ojazdy przyznawane w ramach wydarzeń specjalnych: czołgi premium przyznawane za wypełnianie misji oraz jako nagrody w konkursach, w tym także w kampaniach na Mapie Globalnej, które były sprzedawane w przeszłości, ale już nie są dostępne:

Można odzyskać w dowolnym momencie, pod warunkiem, że dysponujecie wystarczają liczbą kredytów. Rzadkie czołgi można odzyskiwać co trzy dni.
Warunek: należy posiadać wolne miejsce w garażu
Koszt odkupu w kredytach: cena sprzedaży +10%*
chyba tak 😀

aaaaaaa

potraficie czytać ze zrozumieniem? chyba nie to zapraszam do podstawówki 🙂 Wyraźnie jest napisane: pod warunkiem, że sprzedaż pojazdów lub odprawienie załogi nastąpiło po opublikowaniu aktualizacji 9.16.
———————————————————————————
czyli czołgi, które zostały sprzedane kiedyś nie odzyskasz 🙂