[18+] Ciemnota #16

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Arzesz

Czemu lansujecie tutaj tego buraka od ciemnoty? Koleś robi filmy w których wytyka innym a sam gra jakby kupił konto mając niewielką wiedzę o grze, wystarczy posłuchać jego mądrości w kilku odcinkach, żeby przekonać się że mało ogarnia wot.

MiqT

pochwal się kolego, w którym odcinku żeś się pojawił, że taki ból tyłka masz 🙂

szef

Co do sytuacji z O-I (8:36) to idiota spotkał innego idiotę, bubu z trolem zrobiłby wiele w pierwszej linii a na pozycji przy czerwonej linii tylko osłabia drużynę. Gościu w T 34-85 w łagodny sposób pokazywał mu by jechał na bardziej przydatna pozycję.

Heh

Hejter hejtuje hejterow… najgorsza seria tutaj.

MiqT

nie hejterów, a głąbów. Nie myl pojęć.

Witek094

Grać najbardziej niezbalansowaną i znienawidzoną klasą pojazdów i dziwić się dlaczego taki hate na randomach na nich leci i do tego latać jeszcze z takimi powtórkami do youtuberów… Nie jestem w stanie pojąć takiego poziomu spiedolenia umysłowego…

Myszka

Klan G2G to same buraki mówię to z doświadczenia.
Sam dowódca i oficerowie kadrowi wyzywają od CIOT i DEBILI etc. **** dla nich liczą się same kolorki i statystyki podobnie jest z klanem PIGEO uważają się za PRO graczy na modach typu aimbot i tundra.