Darmowe złoto przyleci do Was na skrzydłach!

Jeżeli zapytacie gracza MMO “jaki tytuł kojarzy Ci się z Wargamingiem?”, na 70% odpowie, że World of Tanks. Kolejne 29.9% rzuci nazwę World of Warships, zaś ten jeden promil, w którego skład wchodzi szefostwo WG oraz co bardziej aktywni CC, wypowie dumnie – WORLD OF WARPLANES!

Dlaczego taki wstęp – spytacie. Po co dodajemy wpis o grze, która wegetuje i szybuje lotem pikującym w dół? Otóż dzięki właśnie temu tytułowi, możecie zyskać 200 złota bardzo niewielkim kosztem. Wystarczy zaliczyć szybki samouczek w grze, na którego składają się 4 zadania, a otrzymacie złoto na Wasze konto! Oczywiście jest jeden haczyk – myk możecie wykonać tylko wtedy, gdy nie przechodziliście owego tutorialu wcześniej.

screenshot_4_1

Wszystko dzięki temu, że zarówno WoT, jak i WoWp współdzielą konto i, wszelkie z nim związane, dobroci – wliczając w to dni Premium i złoto. Wystarczy się zalogować, trochę pomachać myszką i złoto jest Wasze!

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pbi

OK, ale w jakim czasie należy wykonać te 4 misje treningowe?
Pierwsze 3 można zrobić szybko, ale do 4 misji trzeba mieć już IV tier w hangarze.