Berliński kwartet w sklepie Premium… ale nie na EU

Czołgi w wersji “Berlin” to jedne z lepszych pojazdów Premium, jakie WG dodało do gry. Świadczy o tym spora popularność owych maszyn na randomach i drużynówkach. Może ISU-122S czy IS-2 nie cieszyły się aż taką sympatią graczy, o tyle “Rudy” czy “Bromwell” weszły na stałe do mety gry, jeżeli chodzi o twierdze czy wojny klanów.

Gracze mają możliwość teraz ponownie zaopatrzyć się w dane czołgi! Niestety sposobność ta ominęła EU (a przynajmniej oferta nie pojawiła się na ten moment, jak na pozostałych serwerach). Na chwilę obecną zestaw “Berlin-pack” można nabyć na serwerze ASIA, RU, NA oraz KR (nawet Koreańczycy dostali sposobność kupienia tych czołgów, sik!). A więc po kolei:

Na serwerze naszych braci ze wschodu, gracze mogą kupić każdy czołg osobno, albo w jednej paczce. W pojedynczych zestawach gracze dostają  czołg, miejsce w garażu oraz załogę z BiA. Paczka 4 pojazdów natomiast, prócz samych tanków z miejscami w garażu zawiera 2500 złota i 5x doświadczenie bojowe dla załóg.

1

Miłośnicy sushi, podobnie jak Rosjanie, mogą kupić albo jeden, wybrany pojazd, albo całą czwórkę. Niestety muszą słono zapłacić, bo każda paczka zawiera sowitą ilość złota, zaś zestaw 30 dni premium.

2

Podoba sytuacja ma się w kraju zza oceanu – tutaj kwoty są jeszcze większe, bo ilości złota są zwiększone o około 20%.

3

Najwygodniej mają Koreańczycy – tutaj zarówno czołgi solo, jak i w 4-teropaku są sprzedawane tylko i wyłącznie z miejscem w garażu. Prawilnie.

4

A co u nas? WZ-111… KLIK.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments