Master of Orion: Conquer The Stars – światowa premiera!

Master of Orion: Conquer The Stars – światowa premiera!
Klasyczna strategia 4X powróciła dla nowych generacji graczy

WG Labs i NGD Studios z dumą ogłaszają premierę Master of Orion. Wskrzeszenie tej jednej z najbardziej kultowych gier, ojca założyciela całego gatunku strategii 4X (eksploracja – eXplore, ekspansja- eXpand, eksploatacja – eXploit i eksterminacja – eXterminate) trafi w ręce graczy dziś od godziny 19.00 czasu polskiego. Master of Orion zaprasza graczy do galaktyki, gdzie każda Twoja decyzja może decydować o zwycięstwie… lub porażce. Dyplomacja, ekonomia, podbój i rozwój, 10 unikatowych ras i zróżnicowane galaktyki, sprawią, że każda gra będzie wyjątkowym przeżyciem.

Master of Orion jest wierne materiałowi źródłowemu dodając od siebie współczesne rozwiązania jak nowa oprawa audiowizualna, pełna lokalizacja głosowa z tak znanymi nazwiskami dla gatunku sci-fi jak Mark Hamill, Alan Tudyk czy Michael Dorn, taktyczne walki w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą, samouczki dla początkujących i wiele więcej. Aby zapewnić graczom z całego świata jak najlepsze wrażenia, NGD Studios mocno pracowało nad grą wraz ze społecznością graczy w tzw. wczesnym dostępie. Wiele uwag, komentarzy, opinii i sugestii graczy zostało zaimplementowane w finalnej wersji gry.

“Master of Orion miało olbrzymi wpływ na moją karierę,” mówi Wiktor Kisłyj, prezes firmy Wargaming. „To jest wielki zaszczyt, że mamy możliwość przywrócić tego klasyka do życia. Było to inspirujące i wzbogacające doświadczenie. Z pomocą społeczności, która była z nami na każdym etapie produkcji, WG Labs i NGD Studios stworzyło godny powrót tej kultowej serii z nowymi opcjami i świetną oprawą.”

„Master of Orion to dla nas w NGD Studios wyjątkowy projekt,” dodaje Andrés Chilkowski, prezes NGD Studios.”Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serce kultowego Master of Orion biło w naszej wersji, a dodając współczesną oprawę audiowizualną i utalentowaną obsadę aktorską sprawimy, że będzie ona dostępna dla nowych pokoleń graczy.”

Master of Orion jest dostępne w dwóch wersjach:

  • Edycja standardowa zawiera pełną wersję gry Master of Orion: Conquer The Stars i kosztować będzie około 115 PLN (sugerowana cena detaliczna to 27.99 EUR)
  • Edycja kolekcjonerska zawiera pełną wersję Master of Orion: Conquer The Stars, ekskluzywna rasa Terran Khanate, skórki statków retro, ścieżkę dźwiękową nagraną przez orkiestrę, cyfrowy artbook oraz wszystkie trzy klasyczne gry serii Master of Orion i kosztować będzie około 190 PLN (sugerowana cena detaliczna to 45.99 EUR)

Obie edycje dostępne są w systemach dystrybucji elektronicznej Steam i Gog.com:

 

Przygotowaliśmy również dodatkową niespodziankę dla graczy posiadających konto Wargaming.net. Każdy kto zakupi Master of Orion: Conquer the Stars otrzyma za darmo Total Annihilation, kultową strategię czasu rzeczywistego z 1997 autorstwa Chrisa Taylora i Rona Gilberta. Aby ją otrzymać wystarczy połączyć grę z kontem Wargaming.net (nowo utworzonym lub obecnie istniejącym) – kliknij „Opcje” w menu głównym Master of Orion i postępuj zgodnie ze wskazówkami w zakładce „Konto Wargaming.net” Parę kliknięć i ten klasyk gatunku RTS będzie gotowy do zabawy. Więcej informacji o grze na oficjalnej stronie pod adresem www.masteroforion.eu

MoO_Release_Artwork MoO_Screens_Game_Release_Image_01 MoO_Screens_Game_Release_Image_02 MoO_Screens_Game_Release_Image_03 MoO_Screens_Game_Release_Image_04 MoO_Screens_Game_Release_Image_05 MoO_Screens_Game_Release_Image_06 MoO_Screens_Game_Release_Image_07 MoO_Screens_Game_Release_Image_10 MoO_Screens_Game_Release_Image_09 MoO_Screens_Game_Release_Image_08

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments