20 kłamstw World of Tanks

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
killwot-superbot

po co w ogóle o tym gównie pisać, to współczesny tetris do zarabiania kasy na naiwniakach, że coś ugrają, wygrają itp, tak wygrają ***** złote kalesony, jakieś wymyślone losowania, wymyślone czołgi i jeszcze jakieś zawody w to robią, grają z oprogramowanie, hahahaha !

GEJmer

Ale nie było radzieckich niszczycieli czołgów. Termin „niszczyciel czołgów” to wynalazek Amerykańców, a radzieckie „niszczyciele” zwane były bodajże samobieżnymi działami polowymi. Niby to samo, ale nazwa inna u ruskich i amerykańców

tomcat

2 to nie prawda 6 zmysł istnieje istnieje „Jego działanie polega na wykrywaniu nadlatujących kierowanych przeciwpancernych pocisków rakietowych oraz pocisków z granatników ppanc. i niszczenie ich w locie zanim trafią w czołg. Służą do tego antypociski, których wyrzutnie montuje się na czołgu. Teoretycznie zasada działania jest prosta, w praktyce różnie z tym bywa.”

Kurwa mać wasza była

Ci co komentujecie jesteście jakieś pojebane dzieci wota i wieżycie we wszyskie rzeczy które tam są a jest wiecej kłamst np su-85 to naprawde działo samobierzne.I ciesze sie że powstał tali artykuł na tej stronie

Janusz

2 ale bzdura w grze tez dostajesz strzala w raz zapaleniems ie lampki jakies 90% przypadkow i brak czasu na reakcje

Sheyki

7. źle ujęta, bo w sumie T28 to to co znamy pod nazwą T95, ale ze zdjętymi zewnętrznymi gąsienicami.

iBlackLagoon

I to jest czołg ciężki, a nie niszczyciel czołgów, kłamstwo by Rykoszet.info

MiqT

a w tle słychać strzały!