Prosto z Supertestu: nowe aktualności

Dziś na superteście pojawiły się tylko 2 zmiany:
– Nadal trwają testy pierwszego szwedzkiego czołgu, który pojawi się w grze: Strv m/42-57 Alt A.2. Obecny etap testowania będzie badał wariant pojazdu uzbrojonego w działo z magazynkowym systemem ładowania na 3 pociski. Zależnie od wyników super testów dobrane zostanie ostateczne wyposażenie czołgu.
Przypominamy, że Strv m/42-57 Alt A.2 jest czołgiem średnim poziomu VI,
– Testowanie prototypów map o nazwach technicznych slope i slope_01 nadal trwa. Obecnie planuje się badać zabudowaną część tej lokalizacji. Wprowadzono kilka ulepszeń dla tej części mapy, które znacznie poprawiły ustawienie graczy w bitwie oraz ich przemieszczanie się.
Oprócz tego, będą również badane różne typy światła dla danej lokalizacji. Celem jest określenie zalet światła nocnego dla standardowej i ulepszonej grafiki w porównaniu ze światłem dziennym,
– ponadto w trybie 100 years of tanks mode zostały dodane granaty dymne (zielony, czerwony i żółty). Po co, jak i dlaczego – nie wiadomo.
strv_m42-57_alt_a2_2 J5mtMtw0uqU 9LPysy57TVY OeHh-Z_PEM8 7q3hq3NWT6s

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments