Stream urodzinowy + konkurs “Kociokwik”!

STREAM!
Kochani, dzisiaj Barula po raz 20 kończy 18 lat, więc zapowiada się wesoły stream urodzinowy! Z okazji swoich urodzin Barul ma dla Was kilka dobrych wiadomości:
– Nawiązaliśmy współpracę z Belloną (Znaczy wydawnictwem Bellona, nie z rzymską boginią). To znaczy, że zamiast męczyć oczy lampieniem w monitory będziemy mogli je męczyć czytając książki, a potem dzieląc się z Wami wrażeniami. Nie zabraknie oczywiście drobnych książkowych upominków w najbliższym czasie do wygrania w naszych Rykoszetowych konkursach.
– Wielkimi krokami zbliżają się do nas nowe klocki od Cobi, więc spodziewajcie się jeszcze dodatkowych nagród w naszych Rykoszetowych konkursach!
– Mało Wam jeszcze Rykoszetowych konkursów? No to dzisiaj porozdajemy gry na Steam! No bo jak to, urodziny bez prezentów!?

Zapraszamy o 20:00 na www.hitbox.tv/rykoszetinfo !

No i żeby nie było, że mało mamy Rykoszetowych konkursów, ogłaszamy następny!


KONKURS!
Niemal każdy z Was dysponuje mikrofonem podpiętym do komputera. Popuśćcie wodze fantazji, zanurzcie się w odmętach Waszej wyobraźni i… Wydajcie z siebie dźwięk KOCIOKWIKU! Niekoniecznie musi to być połączenie kota i wieprza, wszystko zależy od Waszej inwencji twórczej! Nagrywajcie różne dziwne i śmieszne odgłosy i wytłumaczcie, dlaczego akurat to jest kociokwik!
Pliki w formacie .MP3 wysyłamy na email barulatank@gmail.com, w tytule wiadomości wpisując słowo “Kociokwik” i swojego nicka!
– Jeśli macie ochotę, możecie Wasz głos modulować, edytować, wspierać, syntezować, ważne jednak, żeby to on, nie dodatkowe odgłosy, był najważniejszym elementem Waszego dzieła.
– Maksymalna długość “utworu” to 15 sekund.
Jedno zgłoszenie na osobę.
– Nagrody zostaną ogłoszone wkrótce, jednak na pewno będą ciekawe! 🙂

Macie czas do samego południa we wtorek, 30 sierpnia. Później redakcja wspierana ekspertami w postaci krzyczących kóz zabierze się za wsłuchiwanie w wydawane przez Was kakofonie dźwięków i wybierze Wielkich Finalistów, którzy zmierzą się w Wielkim Finale podczas streamu z Sapera, 31 sierpnia o godzinie 20:00! Czy można sobie wyobrazić lepsze zakończenie wakacji/sezonu urlopowego i największego trollface’a studentów, przed którymi jeszcze miesiąc laby?


ŻYCZENIA!

Barulo kochany, sto lat z Trollami, piesełami i Rykoszetami, o Twoim wspaniałym Żonie nie wspominając, bo to już oczywista oczywistość.

Zdrówka, szczęścia, pomyślności,
mnóstwa premki i wroga… ammorackowatości!

Dzielcie się życzeniami dla naszego najpuchatszego redaktora w komentarzach! 🙂

prezent

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Absolem

Barul, życzenia złoże na ts. A jak chcesz porządny kociokwik to wejdź na kanał na którym będzie Argo, Biniu i ja. na bank coś ciekawego wybierzesz 😛