Tiger „Hammer” – PS4 & X

Oficjalny konsolowy światek WoT ruszył z kolejnym niebagatelnym maratonem, tym razem nagrodą jest unikatowy czołg bohaterski: Tiger „Hammer” 😉

Wehrmacht odegrał znaczącą rolę w niemieckich dążeniach mocarstwowych, głównie za sprawą zespołów inżynierów, odpowiedzialnych za tworzenie wyjątkowego uzbrojenia. Jednym z dzieł był Pz.Kpfw. VI Tiger, który prowadził natarcia niemieckich armii od Bałtyku po Afrykę Północną.

Przedstawiamy Tiger „Hammer”, zupełnie nowy czołg bohaterski, będący częścią Waszego najnowszego wyzwania! Oprócz czołgu znajdziecie w nim też scenariusz PvE oraz nowe medale i emblematy. Możecie albo walczyć o „Hammer”, albo kupić go w jednym z poniższych zestawów. Mamy dodatkową zachętę – tylko w nich znajdziecie też niemiecki Kanonenjagdpanzer!

a_tigerhammer b_tigerhammer c_tigerhammer d_tigerhammer

Wyzwanie „Hammer”


Tiger „Hammer” to najnowszy czołg bohaterski, posiadający uniwersalny kamuflaż nawiązujący do niemieckiej reprezentacji piłkarskiej. Najlepsze jest w nim to, że „Hammer” to w zasadzie elitarna wersja Tigera, wyposażona w przerażającą „długą 88” L/71!

Aby go zdobyć (wraz z ekskluzywnym medalem), nie musicie już martwić się zdobywanymi PD. Teraz Wasze postępy będą zliczane w zakładce „Operacje” w specjalnym systemie punktowym. Musicie wykonać w określonym czasie pięć zadań i zdobyć zadaną liczbę punktów:

  • Zdobędziecie jeden (1) punkt, gdy znajdziecie się w pierwszej piątce w swojej drużynie pod względem zdobytych punktów doświadczenia.
  • Zdobędziecie jeden (1) punkt, gdy wygracie bitwę.
  • Zdobędziecie dwa (2) punkty, gdy spełnicie oba warunki (zwycięstwo i pierwsza piątka).
  • STRACICIE jeden (1) punkt, gdy przegracie bitwę ORAZ nie znajdziecie się w pierwszej piątce w swojej drużynie pod względem zdobytych punktów doświadczenia.

Wygrajcie bitwę albo znajdźcie się w pierwszej piątce, aby zdobyć punkt; zróbcie obie te rzeczy, aby zdobyć dwa punkty. Sprawdźcie specjalny wątek na forum, żeby poznać więcej szczegółów.

Skorzystajcie z  przelicznika czasu,  jeśli chcecie zmienić strefę czasową.

Tryb PvE i emblematy


W wydarzeniu pojawią się dwie nowe mapy PvE, przedstawiające tunezyjskie wydmy (Przełęcz Skorpiona) oraz pola pod Kurskiem (Bagno).

Niezależnie od tego, czy wybierzecie stronę aliantów, czy osi, bądźcie czujni podczas walki przeciwko sztucznej inteligencji. Gdy skończycie obie kampanie PvE dostępne w ofercie, otrzymacie specjalny medal „Hammer”. Przygotowaliśmy też garść ograniczonych czasowo emblematów, które będziecie mogli umieścić na swoich ulubionych czołgach!

       

Nowość! Losowy Łup – Łupnij Młotem


Możecie zdobyć „Hammera” za darmo, ale jeśli zdecydujecie się kupić dowolny z zawierających go zestawów, otrzymacie także dostęp do nowej operacji „Losowy Łup”! Za każdą bitwę wygraną „Hammerem” w czasie trwania wydarzenia (16–30 sierpnia), będziecie mieć szansę na otrzymanie losowo wybranej nagrody z poniższej listy.

• 2 000 kredytów
• Mała apteczka
• Duża apteczka
• 5x doświadczenie załogi

• Mały zestaw naprawczy
• Duży zestaw naprawczy
• 3x doświadczenie
• 1 dzień premium

Ź: konsolowy portal WoT

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Plum1973

Do zestawu z Hammerem trafił też KanonenJagdPanzer VIII TIER premium, rare niszczyciel czołgów niemiecki w cenie 21 500 golda (za oba)

Plum1973

Super, to już trzeci event na pojazd premium w ciągu ostatnich 3 miesięcy.
1.) T-54 First Mod
2.) AMX CDC
3.) I w sierpniu Hammer czyli odmiana Tiger 1 z powiększoną pulą punktów HP