Seria produktów kosmetycznych World of Tanks

  • A7IncZqE7e8
  • IMNBkDhUwxs
  • zfp-ClBc6j8
  • -mh-84m_WT4
  • pzFjUQwzJ6c
  • E_MdxNjo7jE
  • Vi6s7HCV1ao
  • -t3b78QALno
Firma MODUM uruchomiła serię produktów kosmetycznych – World of Tanks.
 
* Nowa seria kosmetyków dla mężczyzn na motywie popularnej gry multiplayer World of Tanks. Linia zawiera szampony, żele pod prysznic, kosmetyki do golenia i po goleniu.
 
Na stronie producenta można znaleźć 7 produktów z tej serii, a każdy z nich posiada obrazek z klasą pojazdu wykonaną w oryginalnym stylu. Ceny wciąż nie są znane.
 
Jak informuje producent:
“Zawarliśmy umowę licencyjną na prawo do wypuszczenia serii produktów kosmetycznych pod marką World of Tanks. Prawa do tej serii należą do nas. Seria nie została jeszcze w całości opublikowana.
 
W 2015 roku, Wargaming i MODUM podpisali umowę, która zaowocowała wypuszczeniem nowej linii kosmetyków dla mężczyzn – World of Tanks. Zarówno projekt jak i cała oprawa zostały wspólnie stworzone przez obie firmy.”
 
Asortyment i sam katalog: KLIK
 
Firma produkuje szeroką gamę kosmetyków. Przedsiębiorstwo aktywnie działa na rynku kosmetycznym od ponad 20 lat i wszystkie produkty przeznaczone są dla konsumentów Białorusi, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Uzbekistanu i innych krajów CIS, krajów bałtyckich, a także Niemiec.
 
Ź: WoT Express
Kliknij, aby powiększyć.
A7IncZqE7e8 IMNBkDhUwxs zfp-ClBc6j8 -mh-84m_WT4 pzFjUQwzJ6c E_MdxNjo7jE Vi6s7HCV1ao -t3b78QALno

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hehe

Chcą się zabezpieczyć na czas gdy wot padnie z tego co widzę 🙂

KJ

Czy te kosmetyki będą miały zapach smarów, paliw ,itp.? 🙂

MaszynyPancerne

Nieeee,podobno zapach spoconych czołgistów,będą zapachy kierowcy,celowniczego itd każdy będzie dominował innym zapachem.

brak

he he he