Zamiennik G.W. E 100

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jzj

Nie potrzebna zmana…

Anonimowo

Ta zmiwna będzie fatalna…

sendixxx123

Ta artyleria to będzie drugi cgc patrząc na kąt wystrzalu a z armata 400mm to czołgi 8 poziomu będzie bez penetracji zabijac

mati T-34

Ja czekam na takiego baboka chciałbym mieć epickie bitwy a nie tylko 4 fragi 3 ,2, 1 no nie mam gw e 100 ale czekam na takiego giganta jak wejdzie na serwer testowybto odrazu go kupuje

DJStalkerCell

Japierdole, 305mm albo 420mm… toż to będzie zmiatało Mausy i E100, chore to jest już…

iBlackLagoon

Jako pierwszy LT t.X, to tylko w amerykańskim drzewku by się pokazał.
US budowało więcej prototypów od brytoli i rusków razem wziętych.

Szmitu

Znów to samo jak z waflem??? Wg mnie głupie, bo nie grałem nigdy G.W E 100, a na razie przy Hummelu jestem.

Janusz WoTa

Jeśli wprowadzą nową mechanikę artylerii, a tym samym wejdzie ogłuszenie, a tym samym nie zmniejszą ilości artylerii na bitwę do 1/2 sztuki to mogę kończyć grać w tą grę. Grałem na sandboxie i ogłuszenie było czymś gorszym niż strzały za połowę/całe HP. Wolne HT na otwartych mapach już teraz nie mają lekko, a co dopiero będzie wtedy, gdy połowę czasu życia w bitwie będą działać z 50% załogą. Aż sam jestem ciekaw w jakim kierunku gra pójdzie. Wystarczy praktycznie jeden krok w złą stronę i sporo graczy ucieknie.

Sheyki

“wszystko tuż po zmianie mechaniki artylerii”, czyli tuż po havoku, a chwilę przed polskim drzewkiem. Już nie mogę się doczekać 2052r.

12qt

Wiesz co było testem zmiany mechaniki arty? Piaskownica :v

Janusz WoTa

Piaskownica to jeden wielki niewypał. Ci co grają w tą grę i coś osiągnęli w niej byli raczej negatywnie nastawieni na zmiany (całokształt zmian). Ci gorsi gracze co raczej słyną z psucia zabawy innym byli hurraoptymistyczni. Do tego drugiego grona jeszcze można doliczyć osoby co nie grały w Piaskownicę, ale swoje wiedzieli… Ciekaw jestem czy i co wejdzie ze zmian z Sandbox’a na normalne serwery. Może gwóźdź do trumny.

Sheyki

… i piaskownica zniknie jak havok.

iBlackLagoon

Przynajmniej dodali “havoka” od fizyki ruchu.