Tymczasem na serwerze NA – zmiany w polityce nagród i kar

Gdyby wprowadzić takie restrykcje na EU, to na serwerach WoTa byłoby pustawo 😀
 
Usłyszeliśmy Wasze żądania odnośnie większej transparentności działania przy naruszeniach, więc dzisiaj ogłaszamy aktualizację do naszych zasad i kar. Wargaming przykłada dużą wagę do zapewnienia wszystkim graczom pozytywnych wrażeń z gry, a kluczową sprawą jest tutaj to, jak egzekwujemy nasze zasady. Naszym celem jest sprawienie, żeby nasze gry tworzyły jak najczystsze i najbezpieczniejsze środowisko, gdzie gracze w każdym wieku mogą się bawić. Poniżej znajdziecie zarys naszej nowej polityki, zawierającej nowy sposób, w jaki będziemy nagradzać pozytywny wkład w naszą społeczność – wiemy, że czytanie zasad nie jest najbardziej ekscytującym materiałem, ale możecie to uznać za wartościowe.
 
Nowa polityka wchodzi w życie 8 sierpnia 2016. Pokazujemy wam ją teraz, żebyście byli świadomi tych zmian. Razem z aktualizacją, wszyscy dostaniecie “czystą kartę” – wszystkie sankcje odnośnie gry, chatu czy forum będą usunięte. Zwróćcie uwagę, że bany permanentne nie zostaną zresetowane.
 
//Nagradzanie pozytywnych graczy//
 
Gracze, którzy stale będą pilnować się zasad zostaną nagrodzeni! Co trzy miesiące każdy gracz bez kar na chat, grę i forum dostanie małą nagrodę i weźmie udział w losowaniu 90 dni premium.
 
Wierzymy, że nowa polityka pomoże poprawić wrażenia z gry wszystkich graczy. Nie chcemy karać ludzi – chcemy ustalić jasne oczekiwania i wtedy obarczyć graczy odpowiedzialnością za własne zachowanie, żeby poprawić doświadczenia innych.
 
//Gracze powinni wyciągać wnioski ze swoich błędów i nie popełniać tych samych wykroczeń wielokrotnie.//
 
Wcześniej wykroczenia wygasały i nie powodowały żadnych konsekwencji po jakimś czasie. To pozwoliło graczom “rozgryzać system” poprawiając swoje zachowanie tylko do czasu wygaśnięcia kary.
 
//W naszej nowej polityce//
 
– Gracze otrzymają jedno ostrzeżenie, a każde kolejne wykroczenie po tym będzie się liczyło jako punkt karny,
– Każdy punkt zwiększa poziom restrykcji nałożonych na konto,
– Punkty nie wygasają,
– Po otrzymaniu pięciu punktów karnych, Twoje konto może otrzymać permanentne restrykcje,
– Jeśli uważasz, że dostałeś punkt karny bez powodu, zgłoś ticket do działu wsparcia, a dokładnie przyjrzymy się sprawie.
 
//Stałe restrykcje//
 
– pięć punktów karnych za wykroczenia na chacie może poskutkować permanentnym banem na chat
– pięć punktów karnych za wykroczenia na forum może poskutkować permanentnym banem na forum
– pięć punktów karnych za wykroczenia w grze może poskutkować permanentnym banem na grę.
 
hzE09nt38dU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JUZEF_SZATLIN[fame]

na eu to nie przejdzie , za duzo kasy z nas doją wor gejmingi 🙂 tutaj na EU bedzie wolno wszystko i najdłuzej BO LEPSZE JURO NIZ GOWNIANE DOLARY I RUBLE do tego placimy jak za pierwsze zwyciestwo razy 2 🙂

życzę powodzenia

jasne,już serb i reszta będzie grac,tylko skąd będzie płynąć kasa?

Dzony

W końcu coś ciekawego :D. Może ameby pokroju czechtardów francuzów i niemców przestali by pyszczyć i zaczeli by grać gdyby to wprowadzić na eu

Sheyki

Na EU system reportów jest wyłączony od sajgonu, w którym fiolety dostawały bana.

SerbCzyZjeb

jebło ich