Francuska inżynieria: nowe operacje i zestawy – PS4 & X

Niebagatelny maraton na konsolowej wersji WoT. Spore wyzwanie dla posiadaczy francuskich pojazdów i nie tylko, a wszystko to przez zaledwie dwa dni. Na dokładkę w sklepie pojawił się rzadki czołg premium: M56 Scorpion.

Mamy nadzieję, że dorwaliście już AMX CDC, ponieważ dzięki jego przydatności w szkoleniu załóg szukacie już pewnie nowych maszyn do kupienia. Cóż, skoro tak, i skoro macie dostęp do operacji „Francuska inżynieria”, okładajcie przeciwników co sił w każdej klasie, aby zdobyć miejsce w garażu i dzień konta premium!

Sklep wyładowany jest nowymi atrakcjami, jak: FCM 36 PaK 40 (świetny niszczyciel czołgów do uczenia się podstaw) oraz dość rzadki M56 Scorpion. Na Scorpiona z VII trzeba wyjątkowo uważać ze względu na jego okrutne żądło! Macie ochotę na coś mocniejszego? Oto T34, duma amerykańskiego arsenału, ładnie zapakowany i w niższej cenie.

Jak zwykle, sprawdźcie zakładkę „Operacje” w garażu, aby poznać inne interesujące wyzwania.

Więcej informacji na konsolowym portalu.

Untitled-1

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam

Fajnie

Plum1973

Super, całkiem nowa fajna operacja.na chili out po 6 etapowym maratonie na:
1.) AMX CDC za 7850 gold
2.) 1000 gold
3.) 2 dni premium
4) miejsce garażowe
5.) Zalogę 100%
6.) 6 dopalaczy x2
Teraz mamy operację na
1.) 1.dzień premium
2.) 1.miejsce garaźowe
A od poniedziałku codziennie do wygrania operacja na.50 000 srebra.
Super!