9.15.1 – możliwość zakupu rezerw osobistych

Minął ponad rok, od kiedy Rezerwy osobiste pojawiły się w grze. To osobiste bonusy, które zwiększają nagrody za wyniki osiągnięte w bitwach przez określony czas. Każdy z Was zdążył się już pewnie zaznajomić z praktycznymi korzyściami wynikającymi z ich stosowania. Rezerwy mogą być aktywowane w dogodnym dla Was czasie, co pozwala Wam na jak najlepsze wykorzystanie czasu gry.

Od wprowadzenia wersji 9.15.1 korzystanie z Rezerw osobistych będzie łatwiejsze i wygodniejsze. Będziecie mogli kupić te bonusy w kliencie gry.

Jak mogę zdobyć Rezerwy osobiste?

Aby zdobyć Rezerwy osobiste, kliknijcie swój pseudonim w górnej belce ekranu garażu i przejdźcie do menu Rezerw osobistych. W nowej wersji dostępna tam będzie dodatkowa zakładka – „Kup Rezerwy osobiste”.

9.15.1_personal_reserves

Wprowadzamy cztery rodzaje Rezerw osobistych dostępne do zakupienia za złoto:

  • dodatkowe doświadczenie za bitwę (duży): +25% PD za każdą bitwę przez 2 godziny;
  • dodatkowe doświadczenie za bitwę (duży): +25% PD za każdą bitwę przez godzinę;
  • dodatkowe doświadczenie załogi za bitwę (duży): +100% PD załogi za każdą bitwę przez 2 godziny;
  • dodatkowe doświadczenie załogi za bitwę (średni): +50% PD załogi za każdą bitwę przez 4 godziny.

Pamiętajcie, że Rezerwy osobiste możecie także zdobyć za wypełnianie specjalnych misji oraz znaleźć w zestawach w sklepie premium. Więcej informacji o Rezerwach osobistych i korzyściach z nimi związanych znajdziecie w poniższym przewodniku.

special_missions_faster_harder_1

Rezerwy osobiste to specjalny rodzaj materiałów eksploatacyjnych, które na pewien czas zmieniają określone parametry ekonomiczne w grze i działają w bitwach losowych.

Obecnie dostępne są jedynie Rezerwy osobiste zwiększające ilość zdobywanego w bitwie doświadczenia. Planujemy jednakże wprowadzenie większej liczby różnorodnych premii.

Rezerwy osobiste różnią się zależnie od wielkości bonusu:

  1. Mały
  2. Średni
  3. Duży

Rezerwy tego samego typu nie kumulują się, a w przypadku, gdy aktywowana została więcej niż jedna z nich, stosuje się mniejszy współczynnik. Przykładowo: jeśli aktywujecie dwie Rezerwy osobiste zapewniające odpowiednio 5% i 12,5% więcej doświadczenia bojowego, to działać będzie jedynie premia w wysokości 5%. Dodatkowe zyski wynikające z Rezerw osobistych wyświetlane są w oddzielnej linii w statystykach po bitwie.

Rezerwy osobiste przyznawane są za wypełnianie w bitwach losowych określonych misji, które będą dostępne w zakładce „Misje”. Gdy takie zadanie zostanie wykonane, uzyskane za nie Rezerwy osobiste są przechowywane przez ograniczony czas (okres przechowywania będzie określony po otrzymaniu Rezerw osobistych jako nagrody za misję).

special_missions_faster_harder_2

Rezerwy osobiste działają tylko w bitwach losowych, a ich efekt utrzymuje się przez określony czas od momentu aktywacji. Jeśli Rezerwy osobiste przestaną działać w trakcie bitwy, nie otrzymacie dodatkowych zarobków. Możecie aktywować do trzech Rezerw osobistych jednocześnie. Aby to zrobić, kliknijcie swój pseudonim gracza w górnej belce ekranu garażu i wybierzcie dostępne Rezerwy osobiste.

special_missions_faster_harder_3

Źródło: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments