Separacja klanów i nowe możliwości portalu

Wojny Klanów: Nowa wersja portalu klanów

Nasi deweloperzy stworzyli nową wersję portalu klanów.

Co nowego?

  • •World of Tanks i World of Warplanes będą miały osobne strony.
  • •Nowe opcje w stacji rekrutacyjnej: automatyczne zatwierdzenie zgłoszeń klanowych oraz statystyki graczy, którzy wysłali zgłoszenia.
  • •Tworzenie nowego klanu będzie prostsze, a przetwarzanie emblematów klanowych zostało zautomatyzowane.

Portal klanowy: World of Tanks i World of Warplanes

Począwszy od 27 lipca, każda gra będzie miała swoją sekcję w portalu klanowym. Przed tą zmianą World of Tanks i World of Warplanes miały wspólny portal klanowy. Kadra wojskowa klanu, nazwa, znacznik oraz inne szczegóły były połączone, a każda zmiana wprowadzona do klanu w jednej grze była widoczna w drugiej. Po specjalizacji klanów możecie jednocześnie i niezależnie dołączać do klanów w World of Tanks i World of Warplanes, a wszystko, co zdarza się w klanie w jednej grze, nie wpływa na klan w innych grach. Klany World of Warplanes będą dostępne w sekcji World of Warplanes i gracze nie będą musieli używać złota, jeśli stworzyli wcześniej klan w tej grze. Po przejściu do sekcji World of Warplanes, wszystkie atrybuty klanu zostaną zapisane. Klany, które zostały stworzone w World of Warplanes pozostają niezmienione.

screenshot_1_GOcOUwR

Główna zmiana polega na tym, że gracze będą mogli zaciągnąć się do klanów niezależnie w World of Tanks i World of Warplanes. Statystyki będą dostępne dla każdej gry z osobna, a informacje dotyczące osiągów bitewnych z innej gry nie będą odwracać uwagi graczy. Przejście do sekcji World of Tanks lub World of Warplanes będzie możliwe przez kliknięcie specjalnego przycisku w bocznym menu.

Sekcja World of Warplanes będzie zawierała osobiste statystyki bitewne oraz całego klanu. Statystyki dla twierdzy i mapy globalnej będą dostępne tylko w sekcji World of Tanks. Skarbiec klanowy będzie dostępny do przeglądania w sekcji World of Warplanes, jednakże całe złoto, zgromadzone w nim przed aktualizacją, pozostanie w skarbcu klanu World of Tanks.

Nowe opcje stacji rekrutacyjnej

Dostępna jest nowa opcja – automatyczne zatwierdzenie zgłoszeń do klanu, zgodnie z podanymi parametrami. Aby zaakceptować nowych członków klanu, wystarczy aktywować opcję automatycznego zatwierdzania zgłoszeń i ustawić jej kryteria – na przykład liczbę bitew i stosunek zwycięstw. Gracze, którzy spełnią te wymagania, będą mogli dołączyć do klanu automatycznie, bez zatwierdzenia przez oficerów klanowych.

screenshot_2_N18nc7o

Przeglądając wysłane zgłoszenia, można też przeglądać statystyki osobiste kandydatów. Przy przeglądaniu statystyk i aktywności kandydatów możliwe jest filtrowanie pod względem rodzajów bitew i przedziałów czasowych.

Strony zgłoszeń i zaproszeń będą przedstawiały informacje o graczach, którzy już wysłali zgłoszenie, oraz tych, którzy spełniają wymagania klanu, więc znalezienie członka klanu będzie prostsze. Dzięki tej sekcji gracze mogą również znaleźć odpowiedni dla nich klan.

Tworzenie nowego klanu oraz przetwarzanie emblematów klanowych

Stworzenie nowego klanu będzie mniej czasochłonne. Jeśli gracz posiada wystarczającą ilość waluty w grze, będzie mógł wprowadzić samą nazwę i tag klanu – inne dane mogą zostać uzupełnione później. Dodatkowo, emblemat klanu podczas wysyłania musi mieć jeden bok długości co najmniej 195 pikseli, a rozmiar obrazu nie może przekraczać 10 MB. Wszystkie zmiany wymagane, aby emblemat był poprawnie wyświetlany, zostaną wykonane automatycznie.

Jest już dostępna rosyjska wersja nowych portali:

Źródło: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments