WG współpracuje z firmą lotniczą Belavia

Markowy Airliner firmy Wargaming.
 
Firma Wargaming, która stworzyła jedną z najpopularniejszych gier w krajach CIS – World of Tanks, oraz białoruska firma lotnicza “Belavia” startują z unikalnym projektem dla tychże krajów: zostanie stworzony w pełni markowy samolot pasażerski Boeing 737-300.
ew-254pa-belavia-boeing-737-300

/foto. samolety.org

 
Prezentacja samolotu pasażerskiego odbędzie się w piątek, 29 lipca, w Narodowym Porcie Lotniczym Mińsk. Krążą informacje, że samolot kursował będzie po wszystkich kierunkach przewoźnika.
 
Żadne detale projektu nie są znane, ale w ramach prezentacji przedstawiciele firmy lotniczej Belavia oraz firmy Wargaming ujawnią interesujące szczegóły tego wyjątkowego dla krajów CIS i Europy partnerstwa.
Belavia to największy przewoźnik lotniczy na Białorsi. Obecnie Flota firmy składa się z 27 samolotów. Firma prowadzi regularne loty do 47 lotnisk w 28 krajach w Europie i Azji.
 

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments