WoWs Q&A 22-07-16

– To musi być żart. W ciągu 10 miesięcy, udało mi się zyskać 1 mln XP dowódcy, a Wy każecie zdobyć 2.5 miliona. Żartujecie, prawda?

Pe7jygFPcvQ
– To nie jest żart – wynika to z gospodarki gry. Również nie jesteśmy z tego zadowoleni. Dlatego w patchu 0.5.9 (który jest na etapie testu publicznego), musimy ustalić limit wymaganego doświadczenia u dowódcy. W obecnej konfiguracji, graniczna wartość jest ustawiona na 100k i 50k.

– Otrzymałem 10 kamuflaży typu 6 jako nagrodę za postępy w Bitwach Rankingowych. Byłem bardzo zadowolony. Jednak po pewnym czasie, jest jeszcze gorzej. Poprzez aktywację automatycznego uzupełniania, szybko te 10 kamuflaży mi się wyczerpało i kolejne były kupowane z automatu za dublony. Łatwo jest przegapić moment, kiedy jeden zostaje już wykorzystany. Czy jest szansa, że zwrócicie mi moje 100 dublonów?
– Obawiam się, że nie możemy tego zrobić.

W patchu 0.5.9: przycisk automatycznego uzupełniania zostanie podzielony na auto-uzupełnianie i auto-zakup. W ten sposób unikniemy sytuacji, w której gracze przypadkowo tracą dublony lub kredyty.

via TAP

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments