Szwedzkie czołgi już tej jesieni?

Jak poinformowało Szwedzkie Muzeum Pojazdów Wojskowych – Arsenalen, czołg Stridsvagn 103 pojawi się w grze World of Tanks już tej jesieni. Ma on być topowym czołgiem szwedzkiego drzewka technologicznego. Wszyscy zapewne czekają z niecierpliwością na wypuszczenie tej gałęzi. O tym, że takowe drzewko powstaje pisaliśmy już w ubiegłym roku (chyba jako jedyni w tym czasie).

Zapytaliśmy naszego Insidera jak sprawa wygląda. Z tego co się dowiedzieliśmy, na jesieni ma się pojawić czołg premium, który w pierwszej kolejności zostanie udostępniony do testów streamerom i youtuberom z największą ilością subów. Ponadto, do tego czasu pojawi się w sprzedaży nowy czołg premium, którego jeszcze nie było. W ten czas, na serwerach EU będzie można spotkać testerów z nietypowymi maszynami typu 121B.

Przechwytnie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

abyś się baranie pytał

Anonymus

Po **** szwedy

Woter012

A po **** ty ???