-10% na zakupy w SwiatKoszulek.net!

UWAGA! UWAGA! Promocja jest!

Dzięki uprzejmości naszego sponsora, ŚwiatKoszulek.net, mamy dla Was coś smakowitego :). Teraz, na hasło “rykoszet” zyskujecie zwrot 10% zakupów podczas zakupów w w/w sklepie!

2

Kod należy wpisać w specjalnym okienku, przy finalizacji transakcji (kod zniżkowy), zaś sama promocja trwa od dziś (04.07.2016) aż do końca sierpnia (31.08.2016)! Tak więc macie aż prawie dwa miesiące na tańsze zakupy!

Przypominamy też, że chłopaki ze ŚwiataKoszulek.net mają specjalny dział odzieży poświęcony naszej ulubionej grze <klik>. Prócz tego możecie oczywiście stworzyć własny wzór, który szybko i sprawnie zostanie przetransportowany na koszulkę :). Próbkę ich umiejętności mogliście zobaczyć na nas podczas WGL – to właśnie od nich mieliśmy nasze pomarańczowe, oczoje*ne koszulencje :).

1

Tak więc łapcie i korzystajcie z tego wszyscy :). Przypominamy: 10% zniżki na zakupy na ŚwiatKoszulek.net przy podaniu hasła “rykoszet” podczas finalizacji zakupów!

Enjoy! 🙂

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments