Misja na 1500 złota

Dzięki za cynk alxwlk 🙂 Kolega poinformował nas o misji którą najprawdopodobniej dostała tylko znikoma część graczy, mająca na celu zachęcenie ich do powrotu. Nazywa się “Złota wiktoria”, wystarczy wygrać 10 bitew dowolnym tierem i za wykonanie jej otrzymujemy 1500 złota. Można ją wykonać do 30 lipca, kolega zaznaczył, że niektóre osoby dostały taką samą misje, lecz na 750 złota. Możliwe więc, że wartość golda zależy od długości “przerwy” lub sumy jaka została przez danego gracza władowana w grę.

c9572b4e3d8cf

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DominiQ247

Na pewno misje dostały same noobki 😛

WarreN_SWAG

Ja tez ja mialem :”D Wszyscy w klanie mowili ze oszukuje 😛

Fiat 126p

Kolejny dowód że wargaming to KKK

Greta

A ja nie gram od prawie roku i misji nie mam. Wiec raczej obalone twierdzenie, że misja zależna jest od “przerwy” w grze.

Sherman.FURY

A ja nic nie dostałem

Prem

Z tego co wiem misję tą dostały te osoby które, albo mają przerwę od WOTa, lub znacząco ograniczyły granie w tą grę. Ma ona na celu zachęcenie ich do powrotu do gry, lub zwiększenie ilości rozgrywanych gier do wcześniejszego poziomu. Suma którą można otrzymać za tą misję zależna jest właśnie od tego czy mieliśmy przerwę całkowitą, czy po prostu przestaliśmy już tak dużo grać. Choć słyszałem że może być zależna również od ilości utopionej kasy w grę…

corsz

To nie jest raczej kwestia przerwy, gram cały czas a misję dostałem na 1500 G. Dziwiłem się ale nie przyszło mi do głowy że tylko niektórzy mają tę misję.