Refundacje za TankFest

Jak wiadomo – mylić się jest rzeczą ludzką. Pomyłka tez przydarzyła się ekipie WG, a dokładnie nie dopełnili ustawienia zniżek z okazji święta czołgów – TankFets. Podczas wydarzenia wszelki sprzęt eksploatacyjny miał być tańszy o 50%. Tak się złożyło, że ktoś zaniedbał swoich powinności i takowa zniżka nie pojawiła się w okresie promocji. Nie ma jednak tego złego, gdyż WG uderzyło się w pierś i zwraca graczom 50% wydanych sum w tym okresie na “konsumable”. Ruch ten wyjaśniają w specjalnym liście do każdego gracza, który dokonał zakupów w tym czasie:

Drogi Dowódco,

W okresie 25-06-2016 od godziny 5:10 do 25-06-2016 od godziny 17:00 dokonałeś zakupu sprzętu eksploatacyjnego. Jak zapewne wiesz, planowaliśmy na ten czas obniżyć koszt tych sprzętów o 50%. Niestety, z powodu naszego błędu, zaków dokonałeś bez możliwości uwzględnienia w/w zniżki. Z racji, że jesteśmy w stanie zidentyfikować takie konta (jak np. Twoje), możemy Ci wynagrodzić poniesione koszty. Dlatego zwracamy Ci 50% kwoty zakupionego sprzętu eksploatacyjnego.

Kredyty powinny się pojawić na Twoim koncie w momencie, kiedy czytasz tą wiadomość. Równocześnie przepraszamy za wszelkie niedogodności i równocześnie zapewniamy, że dokonamy wszelkich starań, by takie błędy już się nie pojawiły.

Dziękujemy za zrozumienie.

Team obsługi klienta.

Można? Można.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jeż

Tak, ale problemem jest to, gracze nie traktują tych zniżek tak żeby przez kilka dni zaoszczędzić 30tys. na materiałach tylko kupić 200 sztuk wszystkiego i mieć na później, więc ten zwrot jest bez sensu, bo prawie nic nam nie daje.

Szeregowy

Szkoda za dla bystrych ktorzy widzieli ze nie ma znizek teraz nie zrobia tygodnia 50% bo wiedzac ze beda zeracali nadplacone srodki tez bym sie oblowil w materialy na przyszlosc

UnihocGontar

Słabo, nie nakupiło się na zapas a graczom data zniżek nie przeszkadza, powinni zrobić teraz i np na tydzień + rekompensata. W miejsce gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę niech się pocałują 😉

Janek

A gdzie jakaś rekompensata np. 1 dzień premki.