World of Tanks – Mistrzostwa Europy

wot_banners_article_684x280

20 sierpnia w Niemczech odbędą się pierwsze mistrzostwa Europy w World of Tanks, w których wystąpią reprezentacje wybranych krajów.

Reprezentacja musi się składać z obywateli danego państwa. Drużyny złożone z 3 graczy i każdy mecz rozgrywany jest na VI poziomie, w dwóch trybach gry: Bitwa spotkaniowa i Atak/Obrona.

Wszelkie kwalifikacje narodowe i europejskie rozegrane zostaną między 1, a 20 lipca, łącząc ze sobą fanów przez prawie cały miesiąc. Pozwoli to graczom o różnych narodowościach jednoczyć się i przeżywać emocje związane z obecnością najlepszych graczy z całego kontynentu.

Poza powodem do dumy, jakim jest udział naszych polskich drużyn, na uwagę zasługuje fakt, że jest to kolejny tego typu turniej (wcześniej chociażby mieliśmy Continental Rumble) i WG wykorzysta zdobyte doświadczenie i uczyni całość czymś godnym zapamiętania.

Warto też zaznaczyć, że nie musisz być zawodowym esportowcem, by wziąć udział. Zbierz dwóch znajomych i wykorzystaj okazję, póki trwają zapisy 🙂 Na uwagę zasługują także nagrody od Wargaming i Alienware, z którymi możecie zaznajomić się tutaj. Najlepsze 4 drużyny rozegrają finał na żywo podczas Gamescomu 2016, których ugości Kolonia i hale Koelnmesse.

ZAPISY

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pawlonis

Od zawsze chciałem odwiedzić kraje muzłumańskie! 😀