Blitz – nowa mapa: Winnice recenzja

Wiatraki nabierają tempa, pod mostem delikatnie szemrze rzeczka, a wokół wonnych krzewów migoczą świetliki. Zapoznajcie się z “Winnicami” – nową mapą patcha 2.11!

vineyards-topdown

Pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy jest fakt, iż jest to mapa nocna. Dodaje to różnorodności już istniejącym mapą. Oświetlenie mapy zostało dobrze dopracowane.
 
Na Winnicach znajdziecie dużo otwartej przestrzeni z równinami i pagórkami, po których szybko można przemknąć na tyły przeciwnika. Rzeczka dzieli mapę na dwie części, gdzie po obu brzegach znajdują się liczne pagórki. W narożnikach mapy usytuowano dwa miasteczka. Jedno z nich zostało dotknięte działaniami wojskowymi, które stało się strefą wojny pełną ruin, drugie z kolei jest nienaruszone. Cała mapa i ukształtowanie terenu zostały zaprojektowane z uwzględnieniem specyfikacji pojazdów. Dlatego w bitwie na Winnicach będą mogły brać udział czołgi VI poziomu i wyżej.
vineyards-01 vineyards-02
Dla powolnych i dobrze opancerzonych czołgów, na Winnicach przewidziano “zaludnione” miasto. Zdobycie miasta daje możliwość przestrzału na inne części mapy.
 
Czołgom szybkim i bardziej mobilnym, przypadnie do gustu zburzone miasto w drugim rogu mapy, a także pagórki w jej centrum.
 
Dla niszczycieli czołgów przewidziano komfortowe pozycje w krzakach – na wzgórzach w pobliżu gospodarstw.
vineyards-03 vineyards-04 vineyards-05 vineyards-06 vineyards-07 vineyards-08 vineyards-09 vineyards-10 vineyards-11 vineyards-12 vineyards-13 vineyards-14

 

Na koniec recenzja od Kuio 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments