Automatyczne aktualizacje World of Tanks

Dzięki nowemu przydatnemu narzędziu gra World of Tanks może być od teraz aktualizowana automatycznie – oto, jak to działa:

  • Włączcie opcję „Automatyczne aktualizacje” w ustawieniach launchera gry:

wot_launcher_update

  • Gdy ją włączycie, w Waszej tacce systemowej pojawi się odpowiednia ikona.
  • Kiedy pojawi się dostępna aktualizacja, program zaproponuje Wam jej wprowadzenie wraz z możliwością odłożenia go na później.
  • Możecie też ustawić oddzielnie aktualizacje dla World of Tanks, World of Warplanes oraz World of Warships w ustawieniach każdego z ich launcherów.

Ważne:

  • Program, który znajdziecie w tacce systemowej, sprawdza jedynie od czasu do czasu dostępność aktualizacji.
  • Wymaga on niewielkiej ilości pamięci RAM (3,7–4 MB) i dostępności łącza internetowego (ok. 5 MB tygodniowo). Pobieranie i proces instalacji obsługiwane są przez launcher.
  • Jeśli jedna naszych z gier będzie uruchomiona, program nie będzie sprawdzał dostępności nowych wersji ani przeprowadzał żadnych instalacji. Nie powoduje on lagów, spadku liczby klatek na sekundę ani innych negatywnych efektów. Co więcej, jeśli jeśli macie zainstalowanych więcej gier Wargaming, ten program nie będzie wykonywać żadnych czynności w tle, gdy będziecie grać w jedną z nich.

Ź: Portal WoT

Posiadacze klienta WGC, opcję automatycznej aktualizacji mogą znaleźć tutaj: (przypis redakcji)

1 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DealerZacieszu

Siemano mam pytanie. Jak “zdobyć” lub pobrać klienta WGC ??