WotGear już dzisiaj – czyli w poniedziałek 20 czerwca o 21:00

Jakiś czas temu podrzuciliśmy Wam informację, o trwających pracach nad nowym projektem – WotGear.  Teraz już możemy spokojnie oświadczyć, że dziś o godzinie 21:00 , czyli 20 czerwca na naszym kanale stream – http://www.hitbox.tv/rykoszetinfo pojawi się pierwszy odcinek tego cyklicznego programu. Wiem, że czekacie na niego strasznie, że chcecie żeby wyglądał tak jak program BBC – niestety żaden z nas nie jest tak przystojny jak Clarkson, ani tak wysoki jak Hammond, ani łysy jak May, no poza Lexem chyba :D.

Ale powiem Wam jedno, będzie wesoło, interesująco, zaskakująco i… gdzieś w filmie będziecie mogli znaleźć gościa którego przegonimy w następnym odcinku.

A co znajdziecie w WotGear no.1 ? Będzie test nowej niemieckiej Vki VII tieru, tony amunicji na szwajcarskim niedźwiedziu, mega bitwa Turoka oraz zmagania ze Stugiem jedzącym kotleta.

Na dole poniżej filmiku (filmik pojawi się na naszym kanale na YouTubie koło 22:00) wrzucajcie komentarze, co byście chcieli obejrzeć lub kogo w 3 odcinku, co zmienić a co dodać, a co Wam się spodobało. Pewnie i tak tego nie przeczytamy bez wsparcia dużej ilości Jabłonowa lub Tyskiego, tak więc wysyłajcie paczki z napojami na nasz adres podany na stronie www.rykoszet.info.

6220 i 2601 Cobi wykrojnik na 500 klockow

A żebyście nie byli zbyt dla nas ostrzy spośród widzów oraz subskrybentów rozlosujemy dwa opakowania klocków Cobi z serii World of Tanks – niemiecki niszczyciel czołgów Hetzer.

Jeśli ktoś by chciał nas wesprzeć kodami do gier, goldem, nagrodami dla widzów lub czymś innym zapraszamy do kontaktu poprzez nasz FP – World of Tanks Polska.

Pozdrawiamy redakcja rykoszet.info, liczba 69 i literka Q.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mistrzunio-Wanker

Bezsens :).

Aazzzzooorrrek

Chciałbym jednak żeby te streamy były nieco wcześniej bo ja mam jeszcze szkołę i to wcześnie więc gdyby tak 20.30 lub 20.00 było WoT Gear, byłbym zadowolny 😉