8,8 cm PAK 43 Jagdtiger w sklepie premium

Szok i zdziwienie chyba dla wszystkich. Dla tych co nie wiedzą, to w sklepie Premium pojawiła się jedna, z lepszych “zarabiaczek” w grze, a która już nie jest dostępna do kupienia normalnie – Jadzia 8,8. Czołg do kupienia w dwóch wariantach:

  • Czołg + miejsce w garażu za 163,18 zł
  • Czołg + miejsce w garażu + 4250 złota + 15x misji: pięciokrotnie więcej doświadczenia za zwycięstwo + 20x rezerw osobistych: podwójne doświadczenie dla załogi przez 2 godziny za 221,67 zł

Przechwytywanie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sanyo

czołg miałem za 77 zł z allegro gdy ludzie kody z intela sprzedawali, bardzo fajny pojazd, można nim przełamać flankę ale gdy wylosuje otwartą mapę i artylerię to nie ma życia

stud3nt

Ja mam do niego koszmarnego pecha w losowaniach – dwie lub trzy arty zawsze muszą być. JT jest powolny, co bardzo się mści na obecnych mapach. Pancerz przedni daje radę przeciwko VIII tierom, ale ludzie bardzo szybko przełączają się na golda i wracam do garażu. Żeby nastukać 2000 DMG i przyzwoicie zarobić, trzeba mieć trochę farta i nieźle się napocić.