Piaskownica – szczegółowa lista zmian: Niemcy i USA

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
.......

Zastanawiam się nad tym, czy pracownicy WG robili te dane na trzeźwo. Oprócz zmniejszenia znaczenia gold pestek nie ma żadnej cieszącej mnie informacji, wręcz przeciwnie. Gdzie tu jest sens zmniejszać object’owi 268 hp do 1600, przy informacji powiększeniu np hp t110e4 do 2500?!?! 900 hp różnicy a mówimy o dwóch równych tierowo niszczycielach…..inny przykład: Ferdinand oraz Jagpanther 2 mają identycznie obracać kadłub. Przecież to jest absurd. Jedno jest pewne, jeśli te dane, które obecnie przedstawia nam WG zostaną wprowadzone w życie, bardzo wielu graczy odejdzie w tym ja. Gra stanie się jeszcze bardziej niezbalansowana niż jest do tej pory, a na polu bitew o wygranej lub przegranej będą decydować czołgi lekkie. Reszta, prócz medów to kaczki do strzelania.

gl

Jak dla mnie to kiepsko to widzę. W zasadzie miał być rebalans art, a jest rebalans całej gry. Zauważyłem również że “lajty” np. T49 dostał sporo do mobilności a “heaviki” i “medy” mocno oberwały. Dobrzy gracze przejdą więc na lekkie i dojdzie do kuriozum, że HT będą obrywały jeszcze bardziej bo z tym obrotem wieży i zasięgiem widzenia nie będą się nadawać nawet do kampienia.
No cóż mam nadzieje, że jest to tylko nietrafna propozycja z wersji alpha.

DuchowyWoyowniq

No to WG się popisał….. Chyba nie wiedzą co znaczy “rebalans”, zamiast tego będzie globalny nerf wszystkiego i wszystkich. Słabe pojazdy może i trochę na tym zyskają, ale na pewno te zmiany nie idą w kierunku balansu. Chyba nadchodzi koniec WoT’a i polityki WG.

q

mieli zrobic by arta byla przyjemniejsza , a tymczasem zadaje mniejsze obrazenia i laduje jeszcze wiecej ? jakto.. minute ladowania zeby walnac za 1000 mniej ? bez sensu.. mnejszy dmg , mniejszy rld.. inaczej to bzdura jakas.

waldo5

Jak sądzicie kto siedzi w WOT ludzie którzy nie mają pojęcia o robieniu czegość [ to znaczy kontrutkor tworzy coś aby pózniej niszczyć dany wynalazek ] mianowicie tworzę prototyp czołgu i czestuję na poligonie jakie się sprawuje , więc co robię poprawiam parametry oraz osiągi danego typu czołgu aby był najlepszy od innych .A WT robi co odwrotnie niszczyć czołgi i osłabiać jak najbardziej aby wreście może dzieci 5latkoiwe mogły grać to jest moja uwaga za debilów którzy tą grę już zaczynają niszczyć druga sprawa niech wot zacznie od swego podwórka zrobić porządek manipulowaniem kontem gracza i nie osłabiać go w ustawieniach , a słabi gracze mają lepsze ustawienia RNG , JAK TAK DALEJ BEDZIE Z NERFII CZOŁGAMI TO NIECH SAMI GRAJĄ mnie już zaczyna irytować i tak parodią gry , dobrze że kasy nie dawałem na nich bo panowie nie warto , zastanówcie że to wirtualna gra a czołgi prenium nigdy do was nie nalerzą tylko wyporzyczacie

Anonimowo

Era WoT’a sie już wtedy skończy jeśli to wprowadzą to dużo stracą

Professor_Wolf

No, cóż – odbieram ten “rebalans” podobnie do wielu graczy, jako nerf wszystkiego, z mniejszym uwzględnieniem Jedynie Słusznej Nacji…
Nie rozumiem, na jakiej podstawie WG dobiera się do parametrów pojazdów Premium, zakupionych za prawdziwe pieniądze – to jakiś ponury żart, mam nadzieję…

mr. ja

VK 45 A będzie już w ogóle nie grywalna … zamiast naprawić błędy w grze, polepszyć słabe czołgi to nerfią te dobre. Chyba powoli czas kończyć przygodę z WoT.

Anonimowo

dalej średniaki będą szybsze od ciężkich a ciężkie jeszcze wolniejsze

Truth_is_God

Mi się zmiany nie podobają. Mogę to nazwać globalny nerf. Czy firma Gaidjin wykupiła WG że tak mocno spowalnia czołgi a przy tym gre? Mam nadzieję że globalny nerf nigdny nie dojdzie do skutku. Jedyne co mi się podoba to to że pociski na goldzie zabierają 25% mniej. Z BatChata zrobią Batszmata. Gra straci na dynamiczności a to dzięki niej była ona właśnie miodna.

Bartek

Zmiany bardzo się mi zaczynają podobać. W końcu będzie róznica między medem a heavy tankiem.

Podejrzewam

Mi tam rybka kork

Jankes

wstępnie mnie to wszystko przeraża;)