VK 45.03 w sklepie premium

No i się doczekaliśmy. Niemiecki czołg ciężki wjechał do sklepu premium. Czołg do kupienia w dwóch wariantach:

  • Czołg + miejsce w garażu za 126,23 zł
  • Czołg + miejsce w garażu + 6500 złota + emblemat niemieckiej flagi + załoga 100% głównej kwalifikacji + atut Braterstwo Broni za 216,47 zł

Ważne: Po zakupie zestawu załoga zostanie umieszczona w koszarach. Różni się ona od załóg czołgów, które brały udział w ofensywie na Berlin (Cromwell B, IS-2, Rudy i ISU-122S). Tutaj atut Braterstwo broni nie jest „dodatkiem” pozostającym bez wpływu na liczbę PD wymaganą do rozwinięcia kolejnych umiejętności – działa on tak, jakby szkolenie zostało przeprowadzone w tradycyjny sposób.

Czy warto kupić ten czołg? I tak, i nie. Zdania są podzielone, ale w podjęciu decyzji, może pomoże Wam nasza krótka recenzja o tym czołgu, którą znajdziecie TUTAJ.

Przechwytywanie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dzony

Jednak wole S.persa 😀 3k dmg i zarobek 2x większy niż to coś 😀

Prem

No nic specjalnego…
Czy tylko Ja zauważyłem że z każdym patchem prem tanki bez premium konta zarabiają mniej przy podobnych wartościach uszkodzeń i podświetlenia?

Revman

Oglądałem film Multiego i ten czołg jako premka to – kupa. Kupa przede wszystkim pod jednym względem, a mianowicie pod względem zarobków.
Tier 7, 3500 DMG z bitwy co nie stanowi małej wartości na 7 tier i tylko 85 000 srebra BRUTTO !!!! czyli bez odejmowania kosztów napraw, amunicji etc. z kontem premium – Masakra

Więc jak na premkę jest to czołg do d…………..