Piaskownica – szczegółowa lista zmian: Francja i Wielka Brytania

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mops

ech a zrobilem sobie 3 perkowa zaloge to charioteer.. 300 bitew do wypierdolenia.. dzieki wg. ten czolg bez mobilnosci to sie na **** nadaje. wiem ze wszyscy nwerfa dostaja ale 8 obrot wieza? o wyjechal czołg po drugiej stronie ok to ustawie myszke i skocze po kanapke do kuchni…… swoja droga te nerfy mobilnosci sa do **** bo gra bedzie malo dynamiczna .

polar

A co z artą na niższych tierach: kopytko czy premka lefh? Też im się oberwie?

olo

Arta – ogromna zmiana na plus. Teraz każdy strzał = dmg. Tego właśnie brakuje. Gram prawie wyłącznie artą, więc wiem co piszę 🙂
Dopiero teraz zacznie się płacz i przeklinanie artylerzystów 😀
Jeszcze tylko implementacja mortar mod i koniec kampy 🙂

iBlackLagoon

Jak S-51 będzie taki jak w becie (jedyna arta snajper) to każdy przeciwnik będzie płakał.

Anonimowo

Boże no teraz WG się popisało. Karnawał 10 stopni obrotu? https://www.youtube.com/watch?v=oxiJrcFo724 po prostu brawo dla WG i ich “genialne” rebalanse 🙁

GraczKtóryNieWydajeZŁ

Gram często artą i nawet podobają mi się te zmiany , większy splash – mniej gier gdzie sie nic nie zrobi ze względu na RNG

Anonimowo

Teraz to już przegieli jak sie nie opamiętają to ta gra zejdzie na psy
Już teraz po tych nerfach się nieda grać tymi czolgamiba co dopiero po tej aktualizacji co to za arta która niema walnięcia ?
Co to za czolg sredni z prędkością 50km\h? Miał być rebalans niektórych czołgów a jest rebalans lub nerf gry jak to co tu i gdzie indziej pisze wprowadzą to napewno stracą mnie i wiele innych osób.

Wkurzony na wg

Mam rację po tych zmianach chyba konto sprzedam… Zamiast naprawiać złe to jeszcze je pogarszają…………………………………

Dewastator

Powoli trafia mnie szlag z tymi zmianami. Co z tego że każdy czołg dostanie takiego nerfa, jak większością czołgów już po prostu nie będzie się CHCIAŁO grać. To co robi wargaming to nie jest rebalans, bo on oznaczałby “zrównywanie” parametrów czołgów, tymczasem to jest tylko pogarszanie każdego czołgu, natomiast różnice pomiędzy nimi nadal pozostaną, a moim zdaniem nawet będą większe. Niech się opamiętają bo połowa graczy od nich odejdzie.

Wkurzony

Co to ma być???? Wydałem swoje pieniądze na zakup Cdc-eka, który będąc papierem wyróżniał się mobilnością, a teraz dostanie po prędkości obrotu kadłuba. Mam nadzieję, że Wg jeszcze sie zastanowi nad tymi zmianami, a jeśli nie to oczekuje jakiejs rekompensaty.

blondasek

Chyba czegoś nie rozumiesz. WSZYSTKIE czołgi, w aktualnej koncepcji, będą miały zmniejszone obroty kadłuba i/lub wieży. CDC dalej się będzie na tym tle wyróżniał. Zanim zaczniesz płakać, spójrz na całość zmian, a nie tylko na czołg którym Ty grasz.

PS. według regulaminu WG może zrobić z tym czołgiem co chce, Ty go tylko wypożyczasz.

supermegawgexper

szykuję się nerf update?