PS4 & X | Pancerna dynastia!

Rządźcie niepodzielnie na polu bitwy dzięki najnowszym pojazdom w konsolowych arsenałach! Chiny wykorzystują sprawdzone pojazdy amerykańskie, japońskie i radzieckie, a na późniejszych poziomach wytaczają do boju swoje własne maszyny bojowe.

TRANSMISJA NA ŻYWO

Obejrzyjcie prezentację możliwości chińskiego arsenału w wykonaniu deweloperów World of Tanks. Odbędzie się ona o 23:00 we wtorek, 14 czerwca na kanale twitch.tv/Wargaming.

Chińskie drzewo technologiczne


CZOŁGI LEKKIE:

• Renault NC-31, Vickers Mk. E Type B, Type 2597 Chi-Ha, M5A1 Stuart, 59-16, WZ-131, WZ-132

• Type 64

Chińskie czołgi lekkie cechują się dużą zwinnością i są jednymi z najbardziej mobilnych i zwrotnych pojazdów w grze! Potężne działa i zaokrąglone wieże sprawiają, że te bolidy o niewielkiej sylwetce świetnie sprawdzają się w roli „lekkich czołgów średnich”.

tankdynasty_lt1 tankdynasty_lt2

CZOŁGI ŚREDNIE:

• Type T-34, Type 58, T-34-1, T-34-2, WZ-120, 121

• T-34-3

Chińskie czołgi średnie łączą w sobie mobilność z siłą ognia, co czyni je groźnymi skrzydłowymi. Pojazdy wyższych poziomów zadają większe uszkodzenia jednym trafieniem kosztem niższej szybkostrzelności, przez co nadają się lepiej do walki czołowej.

tankdynasty_mt1 tankdynasty_mt2

CZOŁGI CIĘŻKIE:

• IS-2, 110, WZ-111 model 1-4, 113

• 112

Chińskie czołgi ciężkie zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami radzieckiej myśli inżynieryjnej: są wyposażone w solidny, skośny pancerz przedni i okrągłe wieże. Potężne działa sprawiają, że w odpowiednich rękach pojazdy te świetnie sprawdzą się w walce na krótki dystans!

tankdynasty_ht1 tankdynasty_ht2

MAPA „RZEKA PERŁOWA”


Można sądzić, że górzyste tereny będą skuteczną zaporą dla czołgów. Na tej mapie jest jednak inaczej! Biegnie przez nią rzeka okalająca odosobnioną wioskę, która stanie się wkrótce areną widowiskowych potyczek pancernych!

tankdynasty_pearlriver1 tankdynasty_pearlriver2

Ź: konsolowy portal WoT

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments