Gracze WoWs przystępują do walki z WG

Bunt na “Bounty” – jak się dowiedzieliśmy ludziom znudziło się już olewanie tego co mają do powiedzenia, wieczne nerfy i wkurzanie klienta przez firmę Wargaming. Na forum znajdziecie bardzo dużo postów o takiej treści:
 
“Szanowni Pracownicy Wargamingu”
 
Jako aktywny i oddany gracz czuję się rozczarowany i upokorzony Waszym podejściem do wykonywanej pracy i brakiem elementarnego szacunku dla klienta, którym jestem.
Od samego początku istnienia gry brakuje mi kontaktu z przedstawicielami załogi Wargaming’u. Informacje o grze docierają z opóźnieniem i błędami w tłumaczeniu. Zadawane pytania pozostają bez odpowiedzi od osób kompetentnych. Konkursy organizowane są sporadycznie bez istotnej gratyfikacji w stosunku do poświęconego czasu.
Niesamowicie frustruje mnie brak end-game’u. W grach multiplayer klany są podstawą – na te oficjalne czekamy już rok. Wysiłki już zorganizowanych społeczności (wstępnie utworzonych klanów) są pomijane mimo ich intensywnego zaangażowania organizacyjnego jak i finansowego. To one na własną rękę wymyślają konkursy i z własnej kieszeni sponsorują nagrody.
Znudzony powtarzalną zabawą, swoją uwagę i środki finansowe kieruję ku produktom innych firm, które w przeciwieństwie do Was traktują graczy jednakowo bez względu na serwer regionalny.
Oczekuję:
• Wspierania zorganizowanych społeczności (klanów).
• Kompetentnych koordynatorów społeczności, którzy będą chcieli mnie wysłuchać, odpowiedzieć na moje pytania i rozwiązać występujące problemy w jak najkrótszym czasie.
• Organizacji atrakcyjnych konkursów, bez konieczności czekania na nagrody miesiącami.
• Aktywnej walki z botami, warpackami i graczami AFK.
• Dostarczania informacji o zmianach w grze i przyszłych atrakcjach.
• Traktowania mnie z szacunkiem na jaki zasługuję.
Odmawiam dalszego finansowania Waszej działalności. Istotne zmiany oraz pełne zaangażowanie pracowników są jedynym sposobem na odzyskanie mojego zaufania a także aktywnego uczestnictwa w grze.
Z poważaniem
Wasz Klient
– tutaj podppisuje się nickiem.
 
A czy Wy przystąpiliście do tego buntu?

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
maszynypancerne

Mimo że w to nie gram bo nie mam już kompa to macie rację.Zgadzam się w 100%. Czy warto jednak grać w grę gdzie są aimboty i aimboty samostrzelające? Najpierw trzeba by było je zniszczyć,gra w obecnej chwili nie ma sensu,mody i aimboty pojawiły się już w becie.
Polecam.
https://www.youtube.com/watch?v=bRNpestCbMM
i 2
https://www.youtube.com/watch?v=vPIFAQPT0oo