Zmiany na mapie Rockfield – Blitz

Blitz RU kontynuuje ujawnianie szczegółów na temat nowej wersji gry, która w najbliższym czasie pojawi się na Waszych urządzeniach. Wprowadzono kilka zmian na mapie Rockfield – jednej z najstarszych map w grze. Poniżej znajduje się suwaczkowe porównanie obu mini-map:

Największe zmiany zaszły w okolicach góry, która została przeniesiona poza granice mapy, dając tym samym pola do popisu dla czołgów lekkich i średnich.

Stworzono także nowe kierunki jazdy, dzięki czemu naprawdę szybkie pojazdy będą wstanie, rozwinąć maksymalną prędkość. Z kolei amatorzy innych klas pojazdów nie muszą się martwić, ponieważ deweloperzy o nich nie zapomnieli. Przewidziano wiele nowych i ciekawych miejsc dla niszczycieli czołgów oraz czołgów ciężkich.

Nizinka mapy od zawsze była uważana, za najgorszą strefę do gry: było tam mało kryjówek, a jazda w kierunku bazy bardzo często kończyła się gradem wrogich pocisków. Teraz środek mapy stał się bardziej atrakcyjniejszy dla wszystkich rodzajów maszyn.

Mikhail Ivanov: “Żeby zbalansować wszystkie kierunki na mapie, byliśmy zmuszeni przesunąć krąg bazy. W centrum pojawił się skalisty płaskowyż, dzięki czemu to miejsce stało się zróżnicowane i mniej otwarte na ogień przeciwnika – pozwoli to na atakowanie tyłów przeciwnika bez obawy o ciężki ostrzał ze strony wroga.

Na dawnym Rockfieldzie, bramy hangaru były kluczowe: pozwalały na kontrolę całego terytorium oraz obronę bazy. Nowa odsłona tego obszaru, będzie terenami łowieckimi dla niszczycieli czołgów oraz czołgów ciężki. Mimo wszystko, wciąż będzie strategicznym miejscem na mapie.

Mikhail Ivanov:Staraliśmy się zwiększyć wygodę dla powolnych i ciężko opancerzonych maszyn: zrównoważono położenie bunkrów oraz najważniejszych osłon dla obu drużyn, poprawiono także wysokość osłon na “balkonie”. Obok samych bram pojawiła się niewielka kotlina, wysokości kadłubów czołgów – doświadczeni gracze znajdą dla niej zastosowanie.

Nad mapą pracowało wielu specjalistów. Obecny Rockfield – jest spowity mgłą, przypominający zarośnięty obszar Karelii, skalisty płaskowyż i podmokłe tereny. Możecie przyjrzeć się galerii odmienionej mapy i przygotować się do nowych zwycięstw na polach bitew 😉

Ź: Blitz RU

Kliknij, aby powiększyć.

rockfield_2_10_gallery_101 rockfield_2_10_gallery_02 rockfield_2_10_gallery_03 rockfield_2_10_gallery_04 rockfield_2_10_gallery_05 rockfield_2_10_gallery_06 rockfield_2_10_gallery_07 (1) rockfield_2_10_gallery_08 rockfield_2_10_gallery_09 rockfield_2_10_gallery_10

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments