O planach pracy nad dźwiękiem

audio_684x112

Pracujemy nad w pełni funkcjonalną obsługą systemu 5.1. Dobrze sprawdził się system presetów i będziemy go powiększać. Dla tych, którzy nie wiedzą – presety są potrzebne, by dźwięk na różnych typach urządzeń był jak najbardziej komfortowy (jest mnóstwo możliwych konfiguracji – zewnętrzne lub wbudowane głośniki, słuchawki, różne typy kart dźwiękowych itd).

Zwracamy uwagę na sugestie graczy, wiemy też o zapytaniach na temat głosów żeńskich załóg czy lepszej lokalizacji dla Japonii. To trudne zadanie, bo gra jest w 26 językach, a nie tylko rosyjskim. Dźwięki do różnych lokalizacji muszą być nagrane przez native speakerów danego języka. Mamy ok. 30-40 komunikatów głosowych, a każdy z nich ma kilka wariantów. Ale już wiemy, czego chcą gracze, wybieramy najczęściej zadawane pytania i zaczynamy opracowywać rozwiązania – Aleksy Tomanow (kierownik działu Audio w Wargaming).

Ź: WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments