Szwedzka gałąź jeszcze przed Polską?

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

22 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Charlie

Oto moje świadectwo o tym, jak w końcu dołączyłem do nowego porządku świata, Iluminatów, po tym, jak próbowałem się przyłączyć od ponad 2 lat, ale oszuści kilka razy odebrali mi pieniądze. Od tak dawna chciałem dołączyć do Iluminatów, ale oszuści kradli moje pieniądze aż do początków tego roku, kiedy spotkałem się z Lordem Felixem Morganem online. Skontaktowałem się z nim i wszystko mu wyjaśniłem, a on polecił zastosowaną rejestrację i zapłaciłem za wielkiego członka, który pomógł mi zacząć i zostałem inicjowany do Porządku Świata, a po zakończeniu mojej inicjacji otrzymałem kwotę 4 000 000 dolarów amerykańskich. Jestem bardzo szczęśliwy! I obiecaj szerzyć dobre dzieło lorda Felixa Morgana. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nowego

MateuszJanowski

Ta ale wargaming ma z was ubaw zrozumcie to wielcy gracze polscy którzy koniecznie chcecie swoje drzewko naszej nacji nie będzie wargaming nie chce klonów rysunków typu pancernik lem też nie także nie macie co się złościć ale naszego drzewka nie będzie!

Anonimowo

Ups?

Anonimowo

Co za głupki

Illuminati

Zajęliby się Polską gałęzią, żeby zagraniczne ameby z wysokim wn8 nie pisali, że Polska nie miała czołgów i jeździła tylko na koniach

MateuszJanowski

To wykombinuj im czołgi od tieru 7 do dziesiątego jak tak bardzo nasze drzewko chcesz

Coolino

A jak gdzieś wcześniej napisałem, ze obiecanki Pl drzewka to tylko obiecanki ,to prawie zostałem zlinczowany…WG nie raz pokazywało ze pieniądze stawia nawet przed danym przez siebie słowem…

Jaszczurkowiec

Z jednej strony racja. Też nie wierzyłem, że tak nagle jednak zrobią polskie drzewko. Ale jednak jak wyskakują z zapowiedzią o polskim drzewku, a robią szwedzkie, to jednak boli.

Poli

Dziwicie się, że nie skupiają się na polskim drzewku skoro inne nacje dużo więcej wydają na tą grę niż my. WG nie jest organizacją charytatywną, a gra jest ich biznesem. Jeżeli gracze z Szwecji, Zjednoczonego Królestwa czy Francji wydają więcej, to nie ma co się dziwić, że WG stawia na nich priorytet. U nas, nawet jak czołgi są w przecenie, to nadal podejście “Boże nie będe dawał tym kacapom mojej krwawicy”, ot co.

Wicuś_Husarz

Obiecujesz sobie, że nie zagrasz jak nie wejdą polskie czołgi. To wprowadzają chińskie, japońskie, czeskie i mówią, że będą polskie. To na siłę wcisną Ci jeszcze szwedzkie. Pewnie następne będą włoskie, węgierskie etc do usrania. Za kolejne 5 lat też powiedzą, że wprowadzą nasze maszyny.

Dewastator

Nie ma co się bulwersować, Szwedzi mieli więcej czołgów, oraz projektów, więc to drzewko jest o wiele łatwiej zbudować niż Polskie 😉 Dodatkowo w przeciwieństwie do Polskiego drzewka, większość pojazdów to będą konstrukcje Szweckie, a nie kopie pojazdów z innych państw 🙂 Możecie mnie zjechać za to co napisałem, ale ja na Szweckie drzewko czekam z niecierpliwością.

Anonimowo

mi się podoba to co napisałeś

sebozal

ja też czekam z niecierpliwością na Szweckie drzewko

Jakruk

Fajnie. Najpierw obiecują na stronie głównej, że polska gałąź wyjdzie do końca roku a teraz jakieś szwedzkie gówno dają… Myślę żeby odejść z tej gry…

McThar

Jeśli drzewko szwedzkie będzie przed polskim to ja robię sobie przerwę od tej gry, bo to są już kurde jakieś jaja.

Lexus

To nie graj. Polska nie miała czołgów w przeciwieństwie do Szwecji.

Anonimowo

Miała tylko wargaming dało je do ruskich np.: Rudy

Anonimowo

Rudy to jest T-34-85 w którym służyła polska załoga

maraskin

Słabo.

Dzony

Lel X t premka 😀 biorę

Sheyki

… cw reward tank w gwoli ścisłości, jak VK (K), M60, Ob 907 i T96E6.

McThar

Że co ku*wa?!