T-34-85 Rudy w sklepie Premium

W sklepie Premium pojawiła się kolejna perełka z serii “Berlin”. Tym razem jest to T-34-85 Rudy – jeden z niewielu pojazdów, którego kupno można polecić praktycznie w ciemno (zaraz obok Cromwella B). “Rudziaszek” charakteryzuje się lepszymi osiągnięciami ruchliwości, niż jego normalny odpowiednik, ponieważ ma dużo lepsze opory gruntu. Dodatkowo zabiera na pokład więcej amunicji oraz ma lepszy czas celowania o 0,1 sekundy. No i oczywiście to malowanie + Szarik jako załogant… 🙂

Jeżeli szukacie przyjemnego meda 6-go tieru, Rudy będzie na prawdę dobrym wyborem. Niestety dostępny jest tylko w zestawie ze złotem (1650) oraz z wykwalifikowaną załogą (1 perk). Całość do nabycia za niecałe 90 zł.

rudy

Link do sklepu Premium TUTAJ

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
peter

Czołg naprawde super i wart tej ceny polecam ! Brać póki jest !!