WG RU zbanowało 30 graczy

Jak możemy przeczytać na oficjalnym forum RU, administracja projektu World of Tanks przypomina, że w grze kategorycznie zabronione jest demonstrowanie i propagowanie nazizmu, czy inną, związanym z tym tematem symboliką. Administracja RU powołuje się na punkt 4.3.19 z ich umowy licencyjnej użytkownika: “4.3.19. Propagować i demonstrować w grze atrybuty i symbolikę nazistowską lub podobne.

W ramach walki z tak rażącym naruszeniem regulaminu, administracja RU zbanowała 30 osób z klanów M3RCY i MER5Y. W porównaniu do serwera EU, ichnia administracja nie boi się pokazywać nicków zbanowanych osób, które możecie podejrzeć w tym wątku. Sądzę, że region EU powinien w mniejszej lub większej mierze brać przykład z większego brata.

Ź: world-of-ru

-8wwr2lBguI

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
32 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Patriota

Nie rozumiem was, co z was patrioci, gdzie poszanowanie dla historii,
swastyka to swastyka symbol nazistów i tego waszego “szczęścia” (ciekawe czy powiedzielibyście to samo podczas II wojny światowej… szczęście…) Moim zdaniem ban sie NALEŻY I to nawet na 3 miesięce, żeby idioci sobie to zapamiętali….
Ludzie ogarnijcie się…

pancerny

Widzę kolega historii ni w ząb nie zna…..

Patriota

oj zna zna

BOber

rozumiem że zbrodnie radzieckie przez kolegę są zapomniane, a wejście na randomka czołgiem IS z radziecką gwiazdką na wieży, sierpem i młotem czy też hasłami wychwalającymi Stalina nie wywołuje żadnych emocji.. Ot tam sobie .. takie śmieszne obrazki.
ale jak to mówią, historie piszą zwycięscy. Kto by pamiętał o tych 20 paru milionach ludzi których Stalin zlikwidował czy tez polakach wywiezionych na wschód.

profanator

21 Brygada Strzelców Podhalańskich miała swastyke w ich odznace
amerykańscy piloći w czasie pierwszej wojny samoloty malowali swastyke na samolotach

hejtuj takie fakty patryjoto

Kamyk

Za swastykę bana dostali tylko na ile ? i kolejna sprawa na zrzucie widać na minimapie mod na kierunek kamery i o tym nic nie piszą.

Mayday2o15

Nie konieczne. Może to być oddalenie w powtórce, gdzie jest to możliwe.

123

kiedys znak ten symbolizowal szczescie tylko podczas 2 wojny hitler postanowil uzuc go jako “swojego”symbolu i przez to jest kojarzony zle a oni moze chcieli utworzyc ten symbol szczescia na znak ze wot to fajna gra 😀

rudy102xd11

WG nie miało prawa ich zbanować swastyka do dziś jest uznawana nawet w Polsce za symbol szczęścia między innymi przez górali możemy zauważyć ją na niektórych chatach.
a to że ktoś użył tego symbolu w złych celach nie oznacza że może zmieniać jego znaczenie tak samo jak uniesienie ręki w starożytnym Rzymie było pozdrowieniem

1234659524

Tylko właśnie ten symbol oznacza nazizm

profanator

21 Brygada Strzelców Podhalańskich miała swastyke w ich odznace
amerykańscy piloci w czasie pierwszej wojny samoloty malowali swastyke na samolotach

i gdzie tu nazizm?

Illuminati

Swastyka była kiedyś symbolem indii.
Może chcieli go utworzyć, zamiast kojarzonej z hitlerem swastyki.
A jak by zrobili sierp z młotem, to by bana nie dostali

Dzony

To Type 59 o zarobkach wersji 59 G o potrojonych wartościach zarobku i exp by każdy z nich dostał 😀

Gracz

Zamiast ich poedukować, potłumaczyć to lepiej wywalić z gry? Tak się tym ludziom nie pomoże.

Dzony

No i co ustawili się w stylu swastyki. Dla mnie jest to dwuznaczne :). chętnie bym się wstawił za nimi żeby ich odbanować.

Anonimowo

i całkiem przypadkowo wybrali do tego 30 niemieckich czołgów, jasne…

Dzony

A ruskimi by sierpa i młota zrobili

Goliat

Anonim ja widzę 15 Niemieckich czołgów Haha 😀

valaquen

Zgadzam sie, ze symbolika komunistyczna i nazistowska to dwie strony tego samego medalu. Oczywiscie w WOT jest to niemozliwe, bo nawet linia czolgow jest sowiecka a nie rosyjska jak to mogloby przeciez byc, wiec ********* wargaming wrecz propaguje sowieckich bandytow a co dopiero gdyby mial tego zakazac….

Gracz

Obie to lewica..

kriston

Proponuje też usunąć sowiecką symbolikę z gry.

Todeskult

Tak tak, oni w ten sposób wyrazili szczęście…

Patriota

no właśnie swastyka to swastyka symbol nazistów i koniec – ban sie NALEŻY!!

MajorStejk

A może oni oddawali cześć fińskim lotnikom.

profanator

21 Brygada Strzelców Podhalańskich miała swastyke w ich odznace
amerykańscy piloći w czasie pierwszej wojny samoloty malowali swastyke na samolotach

ban dla mieszkańców podkarpacia i mieszakńców USA

Dark

Masz rację, ale swastyka nie jest tylko symbolem nazistów, była używana przykładowo przez rzymian. Ale po drugiej wojnie światowej została zakazana z wiadomych przyczyn. Ban się należy.

panzer89

No i? Jest uznawany za symbol nazistowski? Jest. Jest “symbolem” tyrani i ludobójstwa? Jest. Jest zakazany w regulaminie? Jest. To co wklejasz z Wiki jakiś tekst. Może i był kiedyś znakiem szczęścia, ale po wydarzeniach, które byly 77 lat temu mi i wielu osobom kojarzy się z jednym- Hitlerem i nazizmem. Chciałeś być fajny, nie udało się. Wracaj do książek bo koniec roku się zbliża.

MajorStejk

twój sposób myślenia jest tak prostacki.. Masa kultur korzysta ze swastyk i tylko jedna kojarzy sie z czymś złym no ale taki ograniczony tłumok jak ty wewali wszystko do jednego wora. Ciekawy jestem jak nazwał byś żołnierzy polskich z okresu przedwojennego stacjonujących w oddziałach które to swastyk używały na swoich odznakach.

rudy102xd11

a kto dał Hitlerowi prawo do zmiany jego znaczenia

Patriota

ludzie ciekawe czy dalej byłby ten znak dla was symbolem szczęścia w czasach II wojny światowej, gdybyście byli mordowani m.in w Oświęcimiu – bardzo pozytywne myślenie… też mi szczęście…
ciekawe co by powiedzieli ludzie którzy za naszą przyszłość walczyli
tym waszym “szczęściem to sie możecie *******
Ban sie NALEŻY.

profanator

walka z symbolem zamiast walki z tym co przedstawia jest z góry skazana na porażkę… przykładem jest polski onr i podobne ugrupowania wzorujące się na brunatnych koszulach chcące decydować kto jest Polakiem (prawdziwym Polakiem) a kto tylko tu mieszka

Ano

Swastyka (dewanagari स्वस्तिक, transliteracja svastika, transkrypcja swastika, 卐) – znak zazwyczaj w kształcie równoramiennego krzyża, o ramionach zagiętych pod kątem prostym. Nazwa svastika pochodzi z sanskrytu i oznacza „przynoszący szczęście” (svasti – powodzenie, pomyślność, od su – „dobry” i asti – „jest”, -ka sufiks rzeczownikowy). Obecnie w krajach Europy i obu Ameryk symbol ten kojarzony jest prawie wyłącznie z Adolfem Hitlerem i nazizmem, natomiast w Azji jest powszechnie stosowanym symbolem szczęścia i pomyślności.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka