WG RU zbanowało 30 graczy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

34 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Patriota

Nie rozumiem was, co z was patrioci, gdzie poszanowanie dla historii,
swastyka to swastyka symbol nazistów i tego waszego “szczęścia” (ciekawe czy powiedzielibyście to samo podczas II wojny światowej… szczęście…) Moim zdaniem ban sie NALEŻY I to nawet na 3 miesięce, żeby idioci sobie to zapamiętali….
Ludzie ogarnijcie się…

pancerny

Widzę kolega historii ni w ząb nie zna…..

Patriota

oj zna zna

BOber

rozumiem że zbrodnie radzieckie przez kolegę są zapomniane, a wejście na randomka czołgiem IS z radziecką gwiazdką na wieży, sierpem i młotem czy też hasłami wychwalającymi Stalina nie wywołuje żadnych emocji.. Ot tam sobie .. takie śmieszne obrazki.
ale jak to mówią, historie piszą zwycięscy. Kto by pamiętał o tych 20 paru milionach ludzi których Stalin zlikwidował czy tez polakach wywiezionych na wschód.

profanator

21 Brygada Strzelców Podhalańskich miała swastyke w ich odznace
amerykańscy piloći w czasie pierwszej wojny samoloty malowali swastyke na samolotach

hejtuj takie fakty patryjoto

Kamyk

Za swastykę bana dostali tylko na ile ? i kolejna sprawa na zrzucie widać na minimapie mod na kierunek kamery i o tym nic nie piszą.

Mayday2o15

Nie konieczne. Może to być oddalenie w powtórce, gdzie jest to możliwe.

123

kiedys znak ten symbolizowal szczescie tylko podczas 2 wojny hitler postanowil uzuc go jako “swojego”symbolu i przez to jest kojarzony zle a oni moze chcieli utworzyc ten symbol szczescia na znak ze wot to fajna gra 😀

rudy102xd11

WG nie miało prawa ich zbanować swastyka do dziś jest uznawana nawet w Polsce za symbol szczęścia między innymi przez górali możemy zauważyć ją na niektórych chatach.
a to że ktoś użył tego symbolu w złych celach nie oznacza że może zmieniać jego znaczenie tak samo jak uniesienie ręki w starożytnym Rzymie było pozdrowieniem

1234659524

Tylko właśnie ten symbol oznacza nazizm

profanator

21 Brygada Strzelców Podhalańskich miała swastyke w ich odznace
amerykańscy piloci w czasie pierwszej wojny samoloty malowali swastyke na samolotach

i gdzie tu nazizm?

Illuminati

Swastyka była kiedyś symbolem indii.
Może chcieli go utworzyć, zamiast kojarzonej z hitlerem swastyki.
A jak by zrobili sierp z młotem, to by bana nie dostali

Dzony

To Type 59 o zarobkach wersji 59 G o potrojonych wartościach zarobku i exp by każdy z nich dostał 😀

Tomson

A co złego w sierpie i młocie?

Gracz

Zamiast ich poedukować, potłumaczyć to lepiej wywalić z gry? Tak się tym ludziom nie pomoże.

Dzony

No i co ustawili się w stylu swastyki. Dla mnie jest to dwuznaczne :). chętnie bym się wstawił za nimi żeby ich odbanować.

Anonimowo

i całkiem przypadkowo wybrali do tego 30 niemieckich czołgów, jasne…

Dzony

A ruskimi by sierpa i młota zrobili

Goliat

Anonim ja widzę 15 Niemieckich czołgów Haha 😀

valaquen

Zgadzam sie, ze symbolika komunistyczna i nazistowska to dwie strony tego samego medalu. Oczywiscie w WOT jest to niemozliwe, bo nawet linia czolgow jest sowiecka a nie rosyjska jak to mogloby przeciez byc, wiec ********* wargaming wrecz propaguje sowieckich bandytow a co dopiero gdyby mial tego zakazac….

Gracz

Obie to lewica..

kriston

Proponuje też usunąć sowiecką symbolikę z gry.

Todeskult

Tak tak, oni w ten sposób wyrazili szczęście…

Patriota

no właśnie swastyka to swastyka symbol nazistów i koniec – ban sie NALEŻY!!

MajorStejk

A może oni oddawali cześć fińskim lotnikom.

profanator

21 Brygada Strzelców Podhalańskich miała swastyke w ich odznace
amerykańscy piloći w czasie pierwszej wojny samoloty malowali swastyke na samolotach

ban dla mieszkańców podkarpacia i mieszakńców USA

Dark

Masz rację, ale swastyka nie jest tylko symbolem nazistów, była używana przykładowo przez rzymian. Ale po drugiej wojnie światowej została zakazana z wiadomych przyczyn. Ban się należy.

panzer89

No i? Jest uznawany za symbol nazistowski? Jest. Jest “symbolem” tyrani i ludobójstwa? Jest. Jest zakazany w regulaminie? Jest. To co wklejasz z Wiki jakiś tekst. Może i był kiedyś znakiem szczęścia, ale po wydarzeniach, które byly 77 lat temu mi i wielu osobom kojarzy się z jednym- Hitlerem i nazizmem. Chciałeś być fajny, nie udało się. Wracaj do książek bo koniec roku się zbliża.

MajorStejk

twój sposób myślenia jest tak prostacki.. Masa kultur korzysta ze swastyk i tylko jedna kojarzy sie z czymś złym no ale taki ograniczony tłumok jak ty wewali wszystko do jednego wora. Ciekawy jestem jak nazwał byś żołnierzy polskich z okresu przedwojennego stacjonujących w oddziałach które to swastyk używały na swoich odznakach.

rudy102xd11

a kto dał Hitlerowi prawo do zmiany jego znaczenia

Patriota

ludzie ciekawe czy dalej byłby ten znak dla was symbolem szczęścia w czasach II wojny światowej, gdybyście byli mordowani m.in w Oświęcimiu – bardzo pozytywne myślenie… też mi szczęście…
ciekawe co by powiedzieli ludzie którzy za naszą przyszłość walczyli
tym waszym “szczęściem to sie możecie *******
Ban sie NALEŻY.

profanator

walka z symbolem zamiast walki z tym co przedstawia jest z góry skazana na porażkę… przykładem jest polski onr i podobne ugrupowania wzorujące się na brunatnych koszulach chcące decydować kto jest Polakiem (prawdziwym Polakiem) a kto tylko tu mieszka

Niemcykurwy

No i super, nie powinni zabraniać swastyki w grach z nazistowskimi czołgami. Jak chcą propagować nieprawdę, że 3 rzesza używała flaki z krzyżem, to niech lepiej się nie zajmują robieniem gier w tematyce 2 wś.

Ano

Swastyka (dewanagari स्वस्तिक, transliteracja svastika, transkrypcja swastika, 卐) – znak zazwyczaj w kształcie równoramiennego krzyża, o ramionach zagiętych pod kątem prostym. Nazwa svastika pochodzi z sanskrytu i oznacza „przynoszący szczęście” (svasti – powodzenie, pomyślność, od su – „dobry” i asti – „jest”, -ka sufiks rzeczownikowy). Obecnie w krajach Europy i obu Ameryk symbol ten kojarzony jest prawie wyłącznie z Adolfem Hitlerem i nazizmem, natomiast w Azji jest powszechnie stosowanym symbolem szczęścia i pomyślności.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka