Zmiana typu amunicji na Charioteerze

World of Tanks, jak praktycznie każda aplikacja, ma swoje błędy i błędziki. Jedne przeszkadzają w rozgrywce, innych gracz nie dostrzega. Takim problemem stał się ostatnio Charioteer, a dokładnie jego działo 105 mm.

Jeden z graczy stwierdził, że coś jest nie halo w działach brytyjskich. Po analizie dostrzegł, że mimo, iż zarówno Charioteer, jak i Centurion 7/1 mają te same działa, nie zgadza się rodzaj amunicji do tychże. Brytyjski med, jako pociski Premium, ma załadowane HEATy, natomiast niszczyciel czołgów już w arsenale ma pociski typu HESH. Jako, że sprawa się graczowi nie spodobała, postanowił napisać do supportu, aby jeden i drugi pojazd korzystały z tej pierwszej amunicji – jak wszyscy to wszyscy!

1

Ten (support), o dziwo, klepnął się w pierś i przyznał, że faktycznie coś jest na rzeczy, zaś informację o rozbieżności przekazał do deweloperów.

Czy to oznacza, że brytyjski TD-ek zyska nowe pociski Premium? Czas pokaże, czy support jest słowny i informację przekazał komu trzeba.

źródło: TAP

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mistrzunio-Vakker

Z cyklu ”ruskie małpiszony atakują”.

Miś Dobijak

Co za bzdura. Kolejne wymysły ruskich małpiszonów.
Każde działo może mieć nawet kilkanaście rodzajów amunicji do wyboru. Nie muszą one być takie same na każdym z czołgów.

Ja już się przestraszyłem, że chcą znerfić jeden z moich ulubionych czołgów….

kOOsmacz

Przecież Centek 7/1 i Charioteer jako premiową amunicję mają HESHe… kto nie wierzy oto link: http://scr.hu/4c7h/msjbz
Kolega widać nie grał wcale centem, albo zasugerował się podmianą na AXa… Żal mi tego typka. Jeszcze bardziej jednak żal mi supportu – to kolejny przykład na to że siedzą tam ludzie bez żadnych kompetencji… -.-‘

luk

Ci z supportu odpisują na zasadzie kopiuj i wklej!! Ale zdarzają się bardzo rzadko wyjątki że starają się pomóc.

Dzony

Co za idiota …. i ci z supportu też jak się im melduje boty itp to formułka kopiuj wklej i cisza. A tu ktoś napisze bo ma problem że różnica w amunicji …. . Debile ! Po co temu TD’kowi heaty skoro bije się z MM -2/+2.