Q&A 8 maja 2016r

UWAGA: Należy pamiętać, że następujące informacje pochodzą od społeczności rosyjskojęzycznej i jako takie, mogą nie mieć odniesienia do serwera UE.

1. Kiedy pojawi się efekt kilwateru za płynącymi okrętami? Jak na razie nie ma się pełnego odczucie pływania po morzu.
Odp. Mamy dużo czasu dla poprawy interakcji okrętów z powierzchnią wody, ale mamy też ograniczenia, głównie przez wydajność gry, zwłaszcza w słabszych konfiguracjach. Postaramy się wprowadzić ulepszenia w tych aspektach gry, o których już wspominaliśmy, ale nie mogę podać konkretnych terminów.

2. Jakie są pierwsze wrażenia dotyczące zmian wprowadzonych w celu przeciwdziałania “torpedowej zupie”? O ile zmniejszyły się uszkodzenia jednostek spowodowane przez torpedy? Czy liczba niszczycieli podczas potyczek zmniejszyła się?
Odp. Zauważyliśmy, że duże okręty wysokich tierów, a w szczególności pancerniki X poziomu, otrzymały około 5% mniej uszkodzeń. Prawdę mówiąc efekt “zupy torpedowej” nie zniknął, lecz efekty torpedowania są mniejsze niż poprzednio. Trzeba pamiętać, że zmiany, które wporowadziliśmy są raczej niewielkie (mimo okropności opisywanych przez właścicieli japońskich niszczycieli), a zatem ich efekty są raczej niewielkie. Będziemy teraz ocenić rezultaty tych zmian, a następnie pracować nad dalszym rozrzedzeniem zupy.

3. Mapa Pasmo Górskie miała być grywalna tylko dla okrętów poziomu IX – X, ale tiery VII i VIII również się na niej pojawiają. Czy to zamierzony efekt, czy przypadek?
Odp. Uważam, że jest to błąd w interpretacji graczy. Bitwy zawsze są +2, więc przy tierach IX pojawią się okręty VII poziomu.

Na razie to tyle, powodzenia w walce, Kapitanowie!

/Lex

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments