3 dni premium + 250 golda VS 1 000 000 kredytów

W piątek zrobił się wielki szum, ponieważ część graczy dostała możliwość wykonania misji. Jedni gracze otrzymali misję na 3 dni premium i 250 złota, z kolei reszta na 1 milion kredytów. Ku gwoli wyjaśnienia sprawy, jest to prawdopodobna odpowiedź supportu na temat misji:

Chciałbym Cię poinformować, że misja, o której mówisz jest wypuszczona, przez nasz Dział Marketingu, jako część kampanii testowej uruchomionej, po to, żeby graczy, którzy nie grali w World of Tanks wrócili po jakimś czasie, co oznacza, że nie każdy gracz dostanie taką misję. To jest wypuszczona wersja testowa, która po jakimś czasie, będzie wypuszczona, tylko dla graczy, którzy nie grali. Każdy gracz, który dostanie taką misję będzie w stanie walczyć o dodatkowe nagrody w grze. Niestety tak, jak powiedziałem wcześniej, poprzez fakt, że ta kampania została wypuszczona jako test, nie możemy podać żadnych innych informacji o tym jak otrzymać tę misje. Mogę Cię zapewnić, że jeśli test będzie udany, będzie więcej innych misji w przyszłości. Przepraszamy, ale z powodu w.w rzeczy nie jesteśmy wstanie zagwarantować, abyś Ty otrzymał tę misję.

Są to prawdopodobnie misje, które będą dla graczy, którzy nie grali przez długi okres czasu (na dzień dzisiejszy, w wyniku testu otrzymały je całkowicie losowe osoby). Teraz poszedł test dla wszystkich graczy, na zasadzie losowości w celu przetestowania całej akcji. Nie było żadnego kryterium, według którego gracze otrzymywali misje. Wszystko przebiegło totalnie losowo.

post-505524324-0-62108000-1462619513

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BrzozaKing2003

ja nic nie dostałem

CzolgistaOlek2000

A ja nic nie dostałem 🙁

Lycosa66

No i nie dostaniesz

rudy

Ja dostałem 250 golda + 3 dni premium, a kumple z klanu dostali 1 000 000 srebra. A co do nagrody z powrót to kolega ne grał z około pół roku i dostał misje, w której nagrodą był Dicker Max

Lycosa66

Witam dodam ze ta odpowiedz z supportu została wykonana metoda kopiuj wklej, na dwóch kontach zapytałem się supportu na temat tej misji i dostałem taka sama odpowiedz co wy, dlatego twierdze ze nie ma po co pisać do nich skoro maja wszystko w dup..

Chce pozdrowić pracownika WG z supportu Tomasz Lutek żeby nauczył się odpowiadać na pytania graczy 😉

Lycosa66

Dodam tylko ze mi nie chodzi o to ze czegoś nie dostałem za darmo, ale żeby przestali kłamać bo to się dla nich zle skonczy

Lycosa66

hehe źle powiedzieć? a da się o nich cokolwiek dobrego powiedzieć ??

Kryhu

Hmmmm, pod koniec zeszłego roku zrobiłem sobie 3-4 miesięczną przerwę od WOTa i dostałem emaila z ofertą na powrót do gry i misję o ile pamiętam 2500 golda, Excelsior i kilka dni premium.

Ziomalxxz

3 dni premki i 250 golda

Blaku

1 mil srebrników wpadło :3

Anonimowo

sranie w banie Ciekawe ze w zasadzie każdy z mojego teamu dostał jedną lub drugą misję tylko nie ja. To ładna mi tu losowość złodziejski wg

ziuziak

Serdel, nie panikuj! JA tez nie dostałam ;l

Xanthi

Ja mam tą na 3 dni premium i 250 golda… I tak nie robię Kappa