Łowcy czołgów – PS4

Czołgi ciężkie, uważajcie! Długo hasałyście swobodnie po polu bitwy, ale czas na zmiany! Linia frontu została przerwana i nadjeżdża brygada pojazdów wyspecjalizowana w polowaniu na przeciwników z dystansu.

Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na Łowców czołgów!

Rozszerzenie amerykańskiego arsenału


Po raz pierwszy w grze World of Tanks wieżowe niszczyciele czołgów dodane zostały do drugiej linii amerykańskich niszczycieli czołgów (TD). Dzięki ich wszechstronności od razu stały się ulubionymi pojazdami graczy.

Mając do dyspozycji ikonicznego Hellcata i szybkiego T67, nie znajdziecie słodszej rozrywki niż wymanewrowanie wolniejszych przeciwników z jednoczesnym oraniem pancerza na ich bokach! Ten styl gry ulega zmianie w miarę zbliżania się do poziomu X, na którym rządzą takie potwory jak T28 Prototype i T110E4 dysponujące grubym pancerzem i potężnymi działami!

ps4unlock_tankhunters_branded_5 ps4unlock_tankhunters_branded_6

Poziomy IV–X:

Brytyjczycy się rozmnażają


Jeśli myśleliście, że znacie się brytyjskich niszczycielach czołgów, lepiej zastanówcie się raz jeszcze. Można powiedzieć, że nadchodzące pojazdy dopełniają zestaw już dostępnych Brytyjczyków, tak jak „yin” dopełnia „yang” – to przeciwieństwa topornych, żółwiopodobnych pojazdów, do których zdążyliście przywyknąć.

A to dla tego, że pojazdy z nowej gałęzi cechuje przede wszystkim mobilność i duża siła ognia, przez co w odpowiednich rękach stają się one niezwykle niebezpieczne. Dzięki mocnym działom i wieżom takie pojazdy, jak Archer iCharioteer wzbudzają prawdziwy strach. Chociaż dotychczasowe niszczyciele czołgów z tej gałęzi jakoś radzą sobie z ostrzałem przeciwnika, tymi nowymi lepiej przemieszczać się, niż próbować tej samej strategii podbijania pocisków.

ps4unlock_tankhunters_branded_3 ps4unlock_tankhunters_branded_4

Wafle z Wehrmachtu


Głodni? Jeśli tak, to powinniście posmakować naszych wafli – są dobre i darmowe! A wkrótce zyskają sławę jednych z najgroźniejszych niszczycieli czołgów w grze! W odróżnieniu od dotychczasowych pojazdów w tej linii, nowe niszczyciele czołgów dysponują potężnymi działami o wysokiej prędkości wylotowej pocisku i przyzwoitą mobilnością, jednakże ich pancerz jest słabszy (wyczwacie trend?).

Podczas gdy pancerz innych nowych wieżowych niszczycieli czołgów dodawanych w tym rozszerzeniu zapewnia jakąś ochronę, nie dotyczy to niemieckich maszyn. Pojazdy takie jak Sturer Emil i Waffenträger Pz. IV są co do zasady zwykłymi transporterami z ogromnymi działami, a na poziomie X dostają jeszcze mechanizm samoładujący (słyszymy, jak wstrzymujecie oddech)!

Te szkklane działa są podatne na trafienia pociskami burzącymi, ale sytuacja zmienia się, kiedy to Wy zadajecie uszkodzenia.

ps4unlock_tankhunters_branded_7 ps4unlock_tankhunters_branded_8

Wzmocnienie Armii Czerwonej

Spodziewaliście się w tej gałęzi wieżowych niszczycieli czołgów? My też, jednak będziecie musieli zadowolić się paroma mobilnymi niszczycielami czołgów o krótkich czasach celowania i bezlitosnej szybkostrzelności, nawet na poziomie X!

Związek Radziecki eksperymentował również z celnymi, szybkostrzelnymi działami, które znajdziecie w pojazdach tej linii. Weźcie na przejażdżkę SU-101 lub Object 263, a zauważycie, że ich działa nie zadają wielkich uszkodzeń jednym strzałem, ale nadrabiają to niewiarygodnie krótkimi czasami przeładowania.

Nawet dorosły facet zapłacze po niecelnym strzale z działa BL-10 zamontowanego na pojeździe ISU-152. Na szczęcie ta nowa gałąź potrafi wybaczyć więcej błędów.

ps4unlock_tankhunters_branded_2 ps4unlock_tankhunters_branded_1

Poziomy VII-X:

Ź: konsolowy portal WoT

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments