„Wojna nie dba o narodowość” – film w formacie 360

Wargaming nie przestaje zadziwiać swoją twórczością. Graficy i producenci stworzyli kolejny film, który na pewno spodoba się nie jednemu fanowi tematów wojennych. Cytując twórców:

“Po zaprezentowaniu wirtualnego odcinka serii „Poznaj czołgi od podszewki” oraz po odwzorowaniu bitwy z 1941 r. w formacie 360 stopni” mamy przyjemność przedstawić nasz najnowszy projekt: „Wojna nie dba o narodowość” – film w formacie 360 stopni. Materiał inspirowany wieloma historiami weteranów wojennych zabierze Was w podróż po historycznych wydarzeniach II wojny światowej. Podążajcie wspomnieniami trzech czołgistów i oglądajcie dynamiczne bitwy pancerne. Po raz pierwszy będziecie mogli doświadczyć generowanych komputerowo starć czołgów w formacie panoramicznym.

W filmie zobaczycie siedem różnych miejsc w czterech państwach: Rosji, Białorusi, USA i Wielkiej Brytanii.

W filmie pojawiają się trzej czołgiści, weterani wojenni:

  • Aleksander Fen (Białoruś) – emerytowany generał brygady, który służył w 84 i 31 Brygadzie Pancernej; uczestniczył w bitwach pod Stalingradem i Kurskiem.
  • Tom Sator (USA) – służył w 4 Dywizji Pancernej; walczył w Belgii, Niemczech i Czechosłowacji.
  • David Render (Wielka Brytania) – jeden z ostatnich żyjących dowódców wojsk pancernych uczestniczących w lądowaniu w Normandii; służył w pułku Sherwood Rangers Yeomanry.”

źródło: http://worldoftanks.eu/pl/news/pc-browser/videos/video-360-cg-use/

Film możecie zobaczyć tutaj:

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hades696969

tyle tygrysów co było zniszczonych na tym filmie to nie zniszczono przesz całą wojnę
innym słowem WG znów wciska kit